Chewsy

Chewsy se narodil poté, co se dozvěděl, že běžná žvýkačka, kterou vidíte na policích supermarketů, je plná umělých ingrediencí, jako je aspartam, acesulfam draselný, butylovaný hydroxytoluén či syntetická gumová báze (a to jsme z nich vyjmenovali jen pár).

Žvýkačka je jediná 100% přírodní žvýkačka bez obsahu cukru ve Velké Británii, vyrobená pouze z 5 přírodních surovin ze stromů. To znamená, že žádné aspartam, žádné umělé příchutě nebo sladidla, žádné konzervační látky a žádné plastové gumy základ.

 Vyrobeno z přírodní gumové gumy pro měkké žvýkání a oslazené přírodním xylitem pro zdravé zuby. A protože používáme pouze přírodní složky, naše guma je zcela biologicky odbouratelná a lepší pro planetu.

Zbavili jsme se všech ošklivých, zdraví škodlivých a chemicky upravených látek obvykle obsažených ve žvýkačkách a vyrobili jsme šíleně zdravou a chutnou žvýkačku zcela z přirodních látek. Jsme upřímní. Jsme čistí. Jsme opravdu tou nejlepší alternativou k umělé žvýkačce. Milujeme naši žvýkačku a věříme, že si ji zamilujete také!

Žádné produkty značky Chewsy nebyly nalezeny...