NOVINKA!: BrainMax Pure Boostery! Více: ZDE
NOVINKA! BrainMax Astaxanthin! Více: ZDE
NOVINKA: BrainMax Pure Těstoviny! Více: ZDE

Incacao

Příběh belgické značky Incacao začal už v roce 1996, kdy její zakladatel, Vincent Bulteel, na obligátní otázku třídního učitele: “čím chcete být, až budete velcí”, odpověděl, že chce být cukrářem. Tento sen mu vydržel až do 12 let, kdy se rozhodl jít na cukrářskou školu Ter Groene Poorte v Bruggách v Belgii. Už v pouhých 15 letech pak Vincent pracoval v několika cukrářských obchodech v jeho rodném městě Oostende. Po dokončení vysoké školy strávil nějakou dobu cestováním, prací a získáváním zkušeností v různých zemích. Spolupracoval s celou řadou cukrářství a učil se také od celé řady cukrářských mistrů. Na konci této práce a školení získal Vincent titul ‚Compagnon Du Devoir‘. Aby jej získal, musel vytvořit mistrovské dílo/chef d’oeuvre, a uspěl. Ze 100 studentů, kteří toto školení zahájili, jej dokončili pouze čtyři z nich.

Po skončení vlastních studií začal pracovat jako učitel na plný úvazek ve francouzském Bordeaux, v The Companions. Svým studentům kromě hodin cukrářství také radil, jak optimalizovat svůj výkon například pomocí meditací, “power naps” apod., k dispozici užitečné nástroje ke zlepšení jejich výkonu. Nepřestával přemýšlet nad tím, jak zlepšit svět a pomáhat lide, a stal se certifikovaným poradcem pro výživu a zdraví. Uvědomil si, že produkty, které do té doby vyráběl, jsou plné glukózy a fruktózy, které vedou akorát ke zvýšení inzulinu, a rozhodl se je pojmout jinak.

V roce 2018 se proto rozhodl založit vlastní značku - Incacao. Incacao není jen tak obyčejná značka. Její zakladatel ji považuje za kmen, domov pro osobní rozvoj a příjemný způsob, jak se vzdělávat. Je to místo, kde zaměstnanci neustále rostou, kde se vzájemně propojují a kde se stírá hranice mezi prací a zábavou.

5 položek celkem
3675 2 vanille inde 2
Novinka
219 Kč

Tato speciální bean to bar Incacao čokoláda s 60% obsahem kakaa, provoněná pravou vanilkou z...

37296
3264 keto pomazanka s ghi kolagenem a mct v prichuti cokolada intense
Novinka
179 Kč

Lahodná pomazánka s neuvěřitelnou chutí raw čokolády a rozplývající se konzistencí, na které si...

37287
3282 orechove maslo z liskovych orechu obohacene o suseny mct olej a kolagen
Novinka
199 Kč

Unikátní ořechové máslo se speciálními lískovými ořechy z italského Piedmont regionu, obohacené o...

37284
3696 origine dark 70 cokolada z ekvadoru oblast santo domingo
Novinka
199 Kč

Tato čokoláda je unikátní díky tomu, že je obohacena o MCT, čistou C8 kyselinu...

37281
3306 origine pure 100 cokolada z afriky stat togo
Novinka
169 Kč

Pavá hořká čokoláda z řady Origine Pure obsahuje 100% kakaa z kakaových bobů typu Forastero a...

37290

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení