Spánek je král! Brýle na blokaci modrého světla a masky na spaní v 30 % AKCI! Nakupujte ZDE

REDMOND Real Salt™

REAL SALT™ - MOŘSKÁ PRAVĚKÁ SŮL Z USA

RealSaltHiRes

OBYČEJNÁ KAMENNÁ SŮL VERSUS PRAVÁ MOŘSKÁ SŮL REAL SALT™ – JAKÝ JE MEZI NIMI ROZDÍL?

Pravá sůl označuje zkrátka pravou, čirou sůl. I letmý pohled na přísady vypsané na obalech většiny solí by vás možná překvapil. Mnoho solí obsahuje protispékavé látky a dokonce i dextrózu (škrobový cukr). Jiné soli prošly tepelným zpracováním a byly zbaveny přirozeného obsahu minerálů a stopových prvků. Značka Real Salt™ na druhou stranu přináší nerafinovanou sůl bohatou na přírodní minerály a chuť -  takovou, jakou by sůl měla mít. Otestujte chuť Pravé soli… Real Salt™ znamená pravou chuť.
Nejdříve ochutnejte Real Salt™ sůl a poté vyzkoušejte jakoukoliv jinou sůl – ten rozdíl vás ohromí! Na trhu je mnoho druhů solí, pocházející z různých zdrojů. Některá sůl pochází z existujících oceánů, jiná z mrtvých moří a některá sůl se těží z prastarého mořského dna, jako Himalájská a Real Salt™, ale moře v podstatě představuje (nebo představovalo) zdroj veškeré soli.
Real Salt™ je unikátní nejen svou chutí, ale i svým vzhledem, někteří lidé o ní říkají, že je něco jako "kříženec" Himalájské a mořské soli, má jemnou delikátní chuť.
2 položek celkem
49 12 redmond real salt morska sul z utahu jemne mleta
99 Kč

Bezlepková, nijak nerafinovaná pravá mořská sůl růžové barvy s obsahem více jak 60 stopových...

98993
40 2 redmond real salt morska sul z utahu coarse hrube mleta
299 Kč

Hrubozrnná mořská sůl Real Salt™ je určena pro pomletí v mlýnku. Nechte čerstvě namletou sůl...

98994

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem