Spouštíme BrainMarket.SK

Někteří z vás, našich věrných klientů asi už zaregistrovali, že jsme před několika zahájili ostrý provoz BrainMarketu na Slovensku. Během této doby jsme zároveň ladili poslední detaily, abychom vám mohli přinést ty samé služby, komfort a obsah jako na českém BrainMarketu. Nechtěli jsme nic nechat náhodě a proto nám to chvilku trvalo. S myšlenkou spustit BrainMarket na Slovensko jsme si pohrávali posledního zhruba půl roku a dnes přišel den D.

Co se tedy vlastně mění?

1. Klienti ze Slovenska už nebudou moci nakupovat na českém BrainMarketu

Vzhledem k tomu, že jsme se museli registrovat k DPH na Slovensku, tak musíme vystavovat slovenským zákazníkům faktury se slovenskou sazbou DPH a slovenským DIČ. Naše současné e-shopové řešení ovšem nepodporuje vystavování dokladů pro Česko i Slovensko najednou a právě proto musíme vypnout možnost nákupu na českém BrainMarketu klientům ze Slovenska. Toto byla jediná možnost, jak skloubit legislativu a současné technické řešení.

2. Jak se přihlásit s již vytvořeným účtem na BrainMarket.SK

Abychom vám to, co nejvíce ulehčili, přenesli jsme vaše současné zákaznické účty z českého na slovenský BrainMarket. Protože jsme nemohli přenést vaše zašifrované hesla, budete si muset své heslo akorát vyresetovat na BrainMarket.sk. Jednoduchý návod, jak si obnovit heslo na svém zákaznickém účtu na BrainMarket.sk najdete zde...

3. Na Slovensku budeme dřít k vaší maximální spokojenosti stejně jako v Česku

Díky vašim nákupům a věrnosti pro vás můžeme otevřít BrainMarket na Slovensku s plnohodnotnou zákaznickou podporou a obsahem ve vašem rodném jazyce. A jako bonus, budeme ve vaši zemi odvádět vyšší daně, ale i tak budou ceny totožné s českými :) Ke slovenskému e-shopu navíc spouštíme plnohodnotný účet na Instagramu a Facebooku a budeme velice rádi, když nám ho pomůžete vybudovat od nuly sdílením našich příspěvků.

spustili-jsme-sk-fb-uvodni-cz

Za celý tým BrainMarketu bych vám chtěl poděkovat, že jsme díky vaší přízni mohli vstoupit na slovenský trh s novým e-shopem. Je to pro nás závazek a velká výzva. Mějte se krásně a těšíme se na vás na BrainMarket.sk

PS: I přestože makáme od ráno do večera, na tom abyste byli na BrainMarketu spokojení, může se stát, že se nám něco nepovede. V takovém případě budeme rádi, když nám napíšete na zákaznickou podporu. A my dáme věci. co nejrychleji do pořádku :)

Jiří Votava

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět na mail korektura@brainmarket.cz. Děkujeme!