Novinka! BrainMax S-Acetyl-L-Glutahion. Nejrychlejší cesta pro navýšení antioxidační kapacity. Zakoupíte ZDE

Life Extension Vitamin C a Bio-Quercetin Phytosome, 60 tablet

Kód: 98157
Tip Imunita
279 Kč
Skladem

Aktivní vitamin C v kombinaci s ultra vstřebatelným kvercetinem, který doplňuje zdravotní přínosy vitaminů C může:

  • Chránit tělo před oxidačním stresem
  • Podpořit tvorbu kolagenu a normální vstřebávání železa
  • Posílit imunitní systém

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Life Extension Vitamin C a Bio-Quercetin Phytosome

Vitamin C a ultra-vstřebatelný kvercetin přináší do těla dávku vitaminu C, kterou si sám nedokáže poskytnout. Tyto sloučeniny mohou pomoci chránit vaše tělo před oxidačním stresem, podporovat tvorbu kolagenu, podporovat zdravý imunitní systém a vstřebávání železa. Biologicky aktivní vitamin C je navíc doplněn o snadno vstřebatelnou formou kvercetinu. 

Vitamín C v lipozomální formě lze také najít v BrainMax Liposomal Vitamin C

Proč to funguje

Zdravotní přínosy vitaminu C jsou vědcům v oblasti výživy dobře známy, ale bohužel si ho tělo nemůže samo vytvořit. Tudíž veškerý náš vitamin C pochází z naší stravy a doplňků. Vitamin C a Bio-Quercetin kombinuje vysoce kvalitní vitamin C s antioxidačním kvercentinem, který doplňuje aktivitu vitaminu C.

V této receptuře byl kvercetin kombinován s fosfolipidovým fytosomem, díky kterému je až 50 krát vstřebatelnější a pro tělo snadněji použitelný ve srovnání s běžným kvercetinem.

Doplněk nabízí minerály potřebné k obnově buněk a přispívá k normálním svalovým a trávicím funkcím. Všechny minerály a živiny jsou bez přidaných cukrů, příchutí nebo barviv.

Věda o produktu

Výzkum týkající se vitaminu C ukázal, že vitamin C může být silným antioxidantem, který působí na volné radikály a chrání před oxidačním stresem. Vitamin C může také zvýšit vstřebávání železa a podpořit tvorbu kolagenu, Vitamin C také hraje roli při ochraně před zátěží životního prostředí a fyzickým stresem, jako je požívání těžkých kovů, kouření cigaret, narušená imunita či extrémní teploty.

Rovněž bylo vědecky potvrzeno, že sloučeniny obsažené v ovoci a zelenině poskytují významnou ochranu před volnými radikály. Quercetin je bioflavonoid, který se nachází v hroznových slupkách, cibuli, jablkách, pohance a dalších zdrojích potravy.

Kvercetin je již řadu let využíván k sezonnímu posílení imunitního systému a bylo prokázáno, že podporuje zdravou imunitní odpověď u dospělých. Kvercetin pomáhá potlačovat oxidační stres a zánět, podporuje kardiovaskulární i endoteliální zdraví a pomáhá udržovat krevní tlak v normě.

Doporučené dávkování

1 tabletu denně, nebo se řiďte pokyny kvalifikovaného lékaře.

Složení

Velikost dávky: 1 tableta 
Balení obsahuje 60 dávek.
Množství na 1 dávku
Vitamin C (jako kyselina askorbová) 1000 mg
Bio-Quercentin phytosome (poskytující 5 mg kvercetinu [z japonského koncentrátu sophora (poupě)], komplex fosfatidylcholinu [ze slunečnice]) 15 mg

Upozornění

Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let, nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. 
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 
Není náhradou pestré stravy. 
Může docházet k přirozené změně barvy produktu. 
Ukládejte mimo dosah dětí. 
Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Další složky 

mikrokrystalická celulosa, kyselina stearová, sodná sůl kroskarmelózy, rostlinný stearát, oxid křemičitý, potah (hydroxypropylmethylcelulóza, glycerin).

Balení

60 rostlinných tablet

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny, antioxidanty
Hmotnost: 0.14 kg
Počet tablet: 60 tablet

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: