Performance Protein Čokoláda 2 kg Doplněk stravy

Kód: BM03
1 889 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Upgradovali jsme už tak dobrý Performance protein změnou běžného kolagenu na Grass-fed kolagen a celkově vyladili chuť a rozpustnost k dokonalosti. Naprosto přelomová kombinace vysoce kvalitního nativního syrovátkového proteinu s Grass-fed hydrolyzovaným kolagenem typu I a III, kolostrem. Místo kokosového oleje jsme použili kokosové mléko, které se snadněji rozpouští, a díky kterému má protein krémovější konzistenci. Naprosto přelomová kombinace vysoce kvalitního nativního syrovátkového proteinu s Grass-fed hydrolyzovaným kolagenem typu I a III, kolostrem a kokosovým olejem. Svým složením a čistotou je naprostým unikátem. Můžete si být jisti, že kombinace látek v jednom produktu v takové kvalitě neexistuje. Není určen pouze k snadnému doplnění kvalitního zdroje bílkovin. Performance Protein je komplexním řešením pro regeneraci, střevo a imunitu. I přestože je dochucen pouze přírodním sladidlem stévií, vyniká skvělou chutí i vůní. Navíc neobsahuje žádné balastní látky, ani lepek.

Poznámka: Kombinace kokosového mléka a kolostra může tvořit hrudky, které ovšem na kvalitu proteinu nemají vliv.

Detailní informace

Rychlá expedice
Rychlá expedice
Produkty máme opravdu skladem.
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Jsme zkušení. Rádi poradíme!
Testujeme, co prodáváme
Testujeme, co prodáváme
Ověřujeme vysokou kvalitu produktů.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 1 500 Kč.

Detailní popis produktu

Nativní syrovátkový protein cokolada

Růst svalů, zdraví střev a pevné klouby s lahodným proteinem

Performance Protein je více než jen obyčejný protein. Jde o promyšlenou kombinaci složek, která kromě nativního syrovátkového proteinu obsahuje také kravské kolostrum a Grass-fed hydrolyzovaný kolagen. Dohromady tvoří protein, který zajistí nejen doplnění bílkovin z toho nejlepšího zdroje, ale také komplexní podporu pro zdraví a vitalitu. Jeho unikátní složení z něj činí ideální volbu pro ty, kteří hledají kvalitu a účinnost v jednom produktu. Bez ohledu na to, zda jste sportovec, aktivní jedinec, nebo prostě chcete podpořit své zdraví a vitalitu, Performance Protein je tou nejlepší volbou.

Nativní protein z mléka od volně se pasoucích krav 

Nedenaturovaný nativní syrovátkový protein je získáván za studena přímo z čerstvého kravského mléka od volně pasoucích se krav krmených trávou, které pochází z kontrolovaného evropského chovu. Oproti běžným proteinům prochází mléko pouze jednou šetrnou pasterizací (běžně se pasterizuje 2x). Proces mikrofiltrace probíhá při velmi nízké teplotě (do 10°C), při které si protein zachovává imunoglobuliny a enzymy. Díky tomu je lépe stravitelný, dobře se vstřebává a hlavně má lepší využitelnost obsažených bílkovin. Díky šetrné a přímé metodě zpracování z čerstvého mléka nejsou porušeny vazby mezi aminokyselinami a celkově se v proteinu nachází vyšší koncentrace aminokyselin zejména proanabolického leucinu.

krava na pastve detail protein
performance protein produkt

S hydrolyzovaným grass-fed kolagenem pro zdravější klouby

Hydrolyzovaný kolagen nezbytný pro zdraví pokožky, vlasů, nehtů i kloubů. Jeho hlavní předností je, že je snadno stravitelný a efektivně se v těle vstřebává a podporuje produkci vlastního kolagenu. Hydrolyzovaný kolagen je biologicky dostupnější, protože prochází procesem hydrolyzace, kdy jsou jednotlivé proteiny “rozbity” na menší kolagenové peptidy, které buňka snadno příjme. Tím významně přispívá k obnově a hydrataci pokožky, posílení vlasů a nehtů a zlepšení flexibility kloubů. Jeho užívání je vhodné především pro sportovce, seniory nebo jedince trpící problémy s klouby a pokožkou. Hydrolyzovaný kolagen je také skvělou volbou pro ty, kdo chtějí podpořit svou tělesnou regeneraci a celkové zdraví.

Kolostrum pro lepší imunitu

Kolostrum je skutečným pokladem pro lidský organismus. Jde o první mléko, které matky savců produkují v prvních dnech po porodu, aby poskytly svým mláďatům silnou imunitu pro přežití. Nejde však pouze o imunitu. V kravském kolostru se nachází 30x - 40x vyšší koncentrace imunitních látek než v lidském těle. Jsou to především imunoglobuliny, laktoferin, vitamíny a minerály v nejvíce bio dostupné formě a v neposlední řadě růstové faktory. Kolostrum stimuluje imunitní systém mladých čerstvě narozených telat a pomáhá jim vypořádat se v prvních hodinách života s patogeny ohrožující jejich život.

kravské kolostrum
LAUF Protein Performance Protein
lauf protein performance PROTEIN čoko PNG
Pro koho je vhodný Pro profesionální sportovce, fyzicky aktivní muže i ženy a ty, kteří potřebují doplnit bílkoviny. Pro všechny, kteří potřebují doplnit bílkoviny během dne, posílit imunitu, zdraví střev a kloubů.
Forma nativní syrovátky Kombinace nativního syrovátkového koncentrátu a izolátu. Nativní syrovátkový koncentrát
Slazeno Lístky stévie Lístky stévie
Původ mléka Litva Litva
Bílkoviny 26 g 26 g
Sacharidy v 1 dávce (35 g) 2,7 g 1,8 g
Tuky v 1 dávce (35 g) 0,5 g 2,1 g
Laktóza Nižší obsah laktózy Vyšší obsah laktózy

Rozdíl mezi Performance Proteinem a LAUF Proteinem

LAUF i Performance Protein obsahují nativní protein nejvyšší kvality. Avšak s tím rozdílem, že LAUF obsahuje 100% nativního proteinu v podobě izolátu a koncentrátu v poměru 1:1. Zatímco Performance obsahuje nativní syrovátkový protein z 62% a z 26% grass-fed kolagen. Zároveň je obohacen o kravské kolostrum a kokosový olej. LAUF protein obsahuje bohatší spektrum aminokyselin především proanabolický leucin, neboť obsahuje 100% nativního syrovátkového proteinu. LAUF protein je více zaměřený pro doplňování bílkovin nejen pro sportovní výkon a růst svalů, zatímco Performance má širší využití pro imunitu, střevo, ale i trénink.

kokosove mleko

S kokosovým mlékem pro jemnou chuť

Performance Protein s přídavkem kokosového mléka je ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a chutný zdroj bílkovin. Kokosové mléko zásobuje tělo důležitými vitamíny, minerály a kvalitními tuky. Hlavně kyselinou laurovou, která napomáhá lepšímu rozmíchání proteinu a dodává mu krémovější konzistenci. Historicky bylo kokosové mléko využíváno jako zdroj hydratace, takže vaše tělo bude s každou dávkou dokonale zásobeno. Performance Protein s kokosovým mlékem - pro ty, kdo chtějí více než jen bílkoviny.

Rozdíl mezi nativním syrovátkovým proteinem a běžným “sýrovým” syrovátkovým proteinem

Nativní syrovátkový protein se vyrábí za studena přímo z čerstvého mléka od krav pasoucích se na pastvinách a krmených trávou. Zatímco “sýrový” syrovátkový protein se vyrábí ze sýru, přesněji řečeno z vedlejšího produktu vzniklého při výrobě sýru, syrovátky. Běžný syrovátkový protein je tedy oproti nativnímu proteinu více zpracovanou potravinou a při procesu výroby dochází k degradaci aminokyselin i prospěšných látek, neboť se nejdřív musí mléko pasterizovat zahřátím, poté se za vyšších teplot vyrábí sýr a v poslední fázi výroby ještě dochází k zahřívání syrovátky získané ze sýru, aby byl vyroben syrovátkový protein. Zatímco u nativního proteinu dochází pouze k jedné pasterizaci na začátku při výrobě mléka a poté se filtrací přímo z mléka šetrně za nízkých teplot získává nativní syrovátkový protein bez degradace křehkých vazeb mezi aminokyselinami. Výsledným produktem je pak protein mimořádně kvalitní, čistý a pro tělo velmi dobře vstřebatelný i stravitelný. Nativní protein se vyznačuje vyšší koncentrací aminokyselin a tělu prospěšných látek (laktoferin, imunoglobulin). Nativní protein je kaviárem mezi proteiny. Studie ukazují, že nativní syrovátkový protein zvyšuje koncentraci aminokyselin v krvi více než běžný syrovátkový protein nebo mléko, což by mohlo zjednodušeně řečeno prodloužit čas pro budování svalů v těle

proces suseni
Vyroba proteinu

Šetrná výroba proteinu z nativní syrovátky

Jeden z důvodů, proč si nativní syrovátka vede tak dobře v obsahu a vstřebatelnosti bílkovin, je výrobní proces. U proteinu z nativní syrovátky dochází k pasterizaci pouze jednou, zatímco u syrovátkového proteinu dvakrát. Tím může dojít k denaturaci (znehodnocení) bílkovin a navíc výroba nativního syrovátkového proteinu probíhá procesem mikrofiltrace za studena (teplota do 10°C). Jednoduše řečeno lze říci, že výroba nativního syrovátkového proteinu je natolik šetrná, že si díky tomu protein zachová množství bílkovin i vyšší množství aminokyselin.

26,25 g bílkovin a 4,89 g BCAA v každé dávce!

Nativní syrovátka je bohatá na aminokyseliny. Je obzvlášť specifická vysokým množstvím leucinu a cystinu. Leucin stimuluje proces proteosyntézy. Proces při kterém se z aminokyselin vytvářejí bílkoviny. Díky leucinu je tento proces mnohem rychlejší. Druhou aminokyselinou je cystin, který je prekurzorem glutathionu. Jednoho z dvojice nejsilnějších antioxidantů v těle. Tyto aminokyseliny jsou pro nás velmi důležité, protože se podílí na budování svalové hmoty a regeneraci. Zároveň jsou však velmi křehké a citlivé na teplo. Nativní syrovátka je svým šetrným zpracováním bohatá na obě aminokyseliny a tím je kvalitním zdrojem bílkovin nejen po tréninku.

trenink lauf protein2

Vynikající chuť bez cukrů nebo umělých sladidel

Příjemnou nasládlou chuť proteinu propůjčily lístky stévie. Bylinka, která je až 300 krát sladší než cukr, neobsahuje žádné kalorie, a navíc nezvyšuje hladinu cukru v krvi. Především, oproti umělým sladidlům, nemá špatný vliv na střevní mikrobiom. Pro krémovější konzistenci jsme použili semena guarových plodů. Ty obsahují podíl vlákniny, která prospívá zdraví střev a udrží pocit nasycení.

stevie uvod2

Dávkování

Rozmíchejte 1 odměrku (35 g) s 200 ml vody nebo mléka. S ohledem na denní příjem bílkovin užívejte 1-3 dávky denně. Své využití najde nejen po tréninku, ale i při přípravě snídaňové kaše, smoothie, nebo klidně i při pečení pro obohacení klasických buchet a dezertů o cenné bílkoviny.

Výživové údaje a složení 

Velikost dávky: 35 g (1 odměrka)
Balení obsahuje 28 dávek.
Na 100 g na 35 g
Energetická hodnota
1527 kJ / 365 kcal 
536 kJ / 128 kcal
Tuky
1,10 g
0,77 g
- z toho nasycené mastné kyseliny
0,80 g
0,50 g
Sacharidy
14,72 g
3,31 g
- z toho cukry
7,72 g
2,72 g
Vláknina
3,18 g
1,11 g
Bílkoviny
73,25 g
25,64 g
Sůl 0,32 g 0,11 g

 

Složení: Nativní syrovátkový koncentrát (62%), hovězí kolagen typu I a III (26%), kakao, kravské kolostrum, kokosové mléko, kakao, guarová guma (přírodní vláknina), sladidlo (steviol glykosidy).

Podíl aminokyselin 

Velikost dávky: 35 g (1 odměrka)
Balení obsahuje 28 dávek.
na 100 g (g) na 35 g (g)
Kyselina glutamová
12,04 g
4,21 g
Glycin
7,73 g
2,71 g
Kyselina Asparagová
7,20 g
2,52 g
Leucin
7,15 g
2,50 g
Lysin
6,37 g
2,23 g
Prolin
6,28 g
2,20 g
Alanin
4,91 g
1,72 g
Arginin
3,51 g
1,23 g
Valin 3,47 g 1,21 g
Isoleucin 3,38 g 1,18 g
Serin 3,28 g 1,15 g
Threonin 3,07 g 1,08 g
Fenylalanin 2,56 g 0,90 g
Tyrosin 2,17 g 0,76 g
Cystein 1,53 g 0,53 g
Methionin 1,44 g 0,51 g
Histidin 1,35 g 0,47 g
Tryptofan 1,12 g 0,39 g
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: BrainMax
Forma: Prášek
Hmotnost: 2 kg
Pro jedince řešící: Regenerace a svalové křeče, Svalová hmota a fyzický výkon
Typ: Protein
Položka byla vyprodána…
5
26x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JF Avatar autora | 30.5.2023
Skvělá chuť i rozpustnost 👌
VH Avatar autora Veronika Halusková (Administrátor) 31.5.2023
Dobrý den, moc děkujeme za doporučení a přeji Vám krásný den, Veronika.
5
JP Avatar autora | 6.5.2023
Skvělá chuť :) Škoda, že není i dark knight v 2kg verzi :).... A možná by šlo to balení udělat malinko menší (by se spotřebovalo míň plastu) :)
VH Avatar autora Veronika Halusková (Administrátor) 7.5.2023
Dobrý den, děkujeme za tip, zvážíme 2 kg balení. :) S pozdravem, Veronika.
5
DH Avatar autora | 19.12.2022
Nadupaná porce super proteinu.
VH Avatar autora Veronika Halusková (Administrátor) 22.12.2022
Dobrý den, děkujeme za doporučení a přeji hodně zdraví! :) S pozdravem, Veronika.
5
M Avatar autora | 14.12.2022
S chutí jsem spokojená. Máme dvoukilové balení dohromady s přítelem.
VH Avatar autora Veronika Halusková (Administrátor) 16.12.2022
Dobrý den Martino, děkujeme za hezké hodnocení.:) S pozdravem, Veronika.
5
AH Avatar autora | 25.11.2022
Tento protein mi byl doporučen a jsem spokojena. Chuťově je fajn. Dodání rychlé, obchod celkově doporučuji!
VH Avatar autora Veronika Halusková (Administrátor) 26.11.2022
Dobrý den Aneto, velmi děkujeme za Vaše doporučení. Vážíme si toho a jsme rádi, že jste s proteinem i doručení spokojená. :) S pozdravem, Veronika.
5
SL Avatar autora | 18.10.2022
Velmi chutný protein. Není ta sladký jako ostatní.
VH Avatar autora Veronika Halusková (Administrátor) 22.10.2022
Dobrý den, velmi děkujeme za recezni a přeji hezký zbytek dne a hlavně zdraví! :) Veronika
5
JS Avatar autora | 14.10.2022
To kakao mi vážně chutná :)
VH Avatar autora Veronika Halusková (Administrátor) 15.10.2022
Dobrý den Jaroslave, velmi děkujeme za doporučení, jsme rádi, že jste s proteinem spokojený a trefili jsme se Vám do chuti :) Hezký den, Veronika.
5
BD Avatar autora | 8.10.2022
Kvalita a výborná chuť. Jsem velice ráda, že není vůbec sladký.
VH Avatar autora Veronika Halusková (Administrátor) 10.10.2022
Dobrý den Beáto, děkujeme za hezké hodnocení, máme radost, že jste s chutí spokojená. :)
5
KM Avatar autora | 14.9.2022
Protein je na chuť opravdu dobrý. Šla jsem hlavně po kvalitě a to tenhle protein rozhodně má. Velká spokojenost
VH Avatar autora Veronika Halusková (Administrátor) 15.9.2022
Dobrý den Kristýno, děkujeme za hezké doporučení. Těší nás, že jste jak se složením, tak i s chutí spokojená. Přeji krásný den a hodně zdraví! Veronika
5
MP Avatar autora | 17.8.2022
Není přeslazený, jako ostatní proteiny, za mě velká spokojenost. Trochu hůře se rozpouští.
VH Avatar autora Veronika Halusková (Administrátor) 19.8.2022
Dobrý den Martine, moc děkujeme za pět hvězdiček. Co se týče rozpustnosti, tak hrudky jsou kolostrum, které se opravdu hůře rozpouští. Doporučuji protein nechat ve vodě chvíli stát a poté rozmíchat. :) Kdybyste potřeboval s čímkoli poradit, napište mi prosím na email veronika.brainmarket@gmail.com . Ráda Vám poradím. :) Přeji krásný den, Veronika.
5
MK Avatar autora | 26.7.2022
Super, že existuje i větší balení. Moje druhé balení. Vynikající chuť a super složení.
VH Avatar autora Veronika Halusková (Administrátor) 27.7.2022
Dobrý den, velmi děkujeme za hodnocení a za celý tým BrainMarketu přeji hodně zdraví a hezký zbytek dne! :) Veronika
5
J Avatar autora | 19.7.2022
Obří nálož skvělého a kvalitního proteinu. Výborná chuť po čokoládě. Mám teď na delší dobu vystaráno :)
VH Avatar autora Veronika Halusková (Administrátor) 21.7.2022
Dobrý den Jano, moc děkujeme za hezké doporučení jsme rádi, že jste spokojená jak se složením, tak s chutí. :) Krásný den, Veronika.
5
K Avatar autora | 29.6.2022
Skvělý produkt, beru protein při každém tréningu a čokoláda je bomba!
VH Avatar autora Veronika Halusková (Administrátor) 1.7.2022
Dobrý den, moc děkujeme za pětihvězdičkové hodnocení a přeji krásný den. :) Veronika
5
A Avatar autora | 25.5.2022
Pijeme s přítelem napůl, máme ho moc rádi.
VH Avatar autora Veronika Halusková (Administrátor) 29.5.2022
Dobrý den Alice, to jsme rádi, že jste si s přítelem oblíbili náš Performance protein a děkujeme za hodnocení. :) Krásný den, Veronika.
5
M Avatar autora | 23.5.2022
Obří protein, který mi vydrží dlouho, baví mě ta sytě čokoládová chuť, proto jsem vzal 2 kg :D
VH Avatar autora Veronika Halusková (Administrátor) 24.5.2022
Dobrý den Matěji, děkujeme za hodnocení, velmi si toho vážíme a jsme rádi, že jsme se Vám trefili do chuti. :) Veronika.
5
LH Avatar autora | 23.5.2022
Top složení a výborná chuť. Poprvé jsem bral 1 kg na zkoušku a teď už mám 2. balení 2 kg. Doporučuji.
VH Avatar autora Veronika Halusková (Administrátor) 24.5.2022
Dobrý den Lukáši, děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že jsme se Vám trefili do chuti. :) Krásný den, Veronika.
5
MU Avatar autora | 11.10.2021
ano!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

BrainMax je česká značka vyrábějící špičkové doplňky stravy, cébédé produkty a BIO potraviny, které se vyznačují vysokou kvalitou a pozitivním účinkem na zdraví. U doplňků stravy klademe důraz na vědecky ověřený přístup a kvalitu použitých surovin, tak aby jejich využitelnost tělem byla, co nejlepší. Při výrobě potravin se soustředíme především na BIO původ, tak aby byly potraviny chutnékvalitní a přinášely tělu zdraví prospěšný efekt. Díky BIO původu není v potravinách zbytečná chemie a při pěstování plodin v ekologickém zemědělství  jsou aplikovány přírodě prospěšné postupy. U výroby potravin ani u doplňků stravy nepoužíváme balastní látky či jiné zdraví škodlivé příměsi. Děláme opravdové doplňky stravy a potravinykteré fungují. BrainMax je na trhu již od roku 2015.

loga-brainmax-2