BrainMax 2.1: NEUROHACKER MANIFESTO

Brainmax: NEUROHACKER MANIFESTO

Je u nás doposud nevídanou kombinací nootropik (mozkových stimulantů a látek zvyšujících psychické zdraví), která byla navržena na základě rešerše aktuální vědecké literatury. Jaký je jeho efekt?

 1. Zvyšování síly na trénink (zvyšuje acetylcholine v motoneuronech viz včerejší příspěvek).
 2. Nárůst svalové hmoty / lepší regenerace (zvyšuje růstový hormon na 2-3 hodiny po podání).
 3. Dodání agresivity na trénink / motivace do práce (zvyšuje dopamin).
 4. Zrychluje rychlost zpracování informací v mozku = myslíte lépe, rychleji a kvalitněji (Alpha GPC na rozdíl od jiných cholinů (bitartrát, citrát) zvyšuje acetylcholine přímo v mozku).
 5. Zlepšuje paměť a schopnost učit se = ideální při práci i pro studium (akutní efekt 4-5 hodin po podání).
 6. Při delším užívání zlepšuje dlouhodobou paměť a vede k růstu nových mozkových buněk i jejich synapsí (efekt přetrvává i po vysazení a ano je u jednotlivých látek validně vědecky potvrzen). Stojí za ním Bacopa a Gotu kola, dvě byliny z tradiční Indické medicíny.
 7. Díky tomu je vhodná nejen pro studenty a pracanty, ale také při různých úrazech hlavy a mozkových příhodách k regeneraci poškozené tkáně. 
 8. Brát ho pak mohou a měli by na denní bázi také Vaší prarodiče/rodiče, protože snižuje úbytek intelektu s věkem a pomáhá i u Alzheimerovy demence (opět klinicky prokázáno). .

BM - neurohacker manifesto

Dávkování

Základní dávka je 2 tbl. ráno po probuzení a/nebo před tréninkem, nalačno KAŽDÝ DEN po dobu alespoň 3 měsíců. Některé efekty pocítíte 30 minut po podání, jiné se objevují až po prvním měsíci (vliv na vytvářená nových mozkových buněk). Z hlediska tréninkových výsledků je nejvhodnější kombinovat s 2 odměrkami BM 3.0, kdy následně ale už nedáváte žádné jiné předtréninkovky ani stimulanty.

Unikátní svým složením

BrainMax 2.1 NEUROHACKER MANIFESTO se neliší pouze krabičkou a designem, ale především složením. Do BM 2.1 jsme přidali dvě klíčové složky: Gotu kolu a Alphu GPC, které spolu s extraktem z Bacopy tvoří triádu nejefektivnějších nootropik, které můžete na našem trhu sehnat.

Efekt Alphy GPC (kterou máme zatím jako jediní v ČR) jde cítit okamžitě po užití a zahrnuje vliv na:

 • Zlepšení pracovní paměti a učení (jako navýšení RAM u počítače).
 • Rychlost mozku (myslíte rychleji).
 • Zvýšenou produkci síly.
 • Zvýšení růstového hormonu (obdobně jako při užívání peptidů).

Efekt Gotu koly a Bacopy, které se v kombinaci označují v Ajurvédě jako Brahmi, pak nastupuje při pravidelném užívání až po 4 týdnech a zahrnuje:

 • Vytváření nových spojů a neuronů v mozku.
 • Zlepšení dlouhodobé paměti (jako kdybyste si přidali 500 GB na harddisk).
 • Prevence ničení mozku vlivem alkoholu, stresu, toxinů a drog.
 • Prevence vzniku neurodegenerativních onemocnění.
 • Snižování depresivity a úzkostnosti.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět na mail korektura@brainmarket.cz. Děkujeme!