Horny goat - bylina pro sexuální apetit, potenci a zvýšení test0steronu

Horny Goat Weed nebo také Epimedium je rostlina, která pochází z částí Číny, Japonska a Koreje. Dnes se široce pěstuje jako okrasná rostlina v mnoha oblastech světa. Listy mají tvar srdce a bylina má pověst přírodního afrodiziaka. V tradiční čínské medicíně je bylina považována za jangové tonikum, které zvyšuje energii ledvin. My se v článku zaměříme na potíže, které trápí muže a ženy v západním světě. Protože Epimedium může být pro některé potíže vhodným řešením.

Bioaktivní látka Icariin

Icariin, který byl objeven jako aktivní látka rostliny má pro organismus mnoho výhod. S touto látkou jsou spojeny léčivé účinky, včetně antioxidačních vlastností, podpory kardiovaskulárního systému. Konkrétně se jedná o flavonoidovou sloučeninu, která se metabolizuje na flavonoid baohuosid. Flavonoidy jsou typy antioxidantů, u kterých bylo prokázáno, že mají mnoho vlastností, které bojují proti stárnutí a pomáhají chránit buňky před poškozením.

Kromě toho může pomoci optimalizovat hladinu kortizolu a snížit některé negativní účinky na tělo, jako je například snížený sexuální apetit, duševní únavu a různé problémy s hormonální rovnováhou nebo sexuální výkonností. Možná proto se také této bylině přezdívá přírodní v1agra. Epimedium pomáhá při erektilních dysfunkcích a to bez vedlejších účinků. Léky, jako je v1agra mohou mít vedlejší účinky od bolesti hlavy, podráždění žaludku a problémů se zrakem. Tým italských vědců se zaměřil na výzkum alternativního léku a to právě na Epimedium. Vzhledem k tomu, že sloučenina cílí na enzym přesněji, nemá pak tolik nežádoucích účinků jako například Viagra. Kromě toho se ukázalo, že rostlina spolu s jinými dovede zabránit úbytku kostní hmoty, ke které dochází v důsledku stárnutí. 

K čemu Horny Goat pomáhá?

  • Zlepšuje průtok krve a řeší tím erektilní dysfunkci.
  • Pomáhá zvyšovat produkci test0steronu.
  • Předchází úbytku kostní hmoty.

1.) Horny Goat pro mužské zdraví - sexualita, potence plodnost!

Jeho historické použití v čínské medicíně je důkazem jeho účinnosti při posilování mužské vitality. Ať už se snažíte znovu zažehnout jiskru ve svém romantickém životě, bojovat s únavou, která často doprovází rušný životní styl, nebo snížit stres, tato bylina prokázala svou schopnost efektivně řešit tyto problémy. Jedna z výjimečných vlastností extraktu z Horny Goat Weed pro mužské zdraví je jeho schopnost zlepšit erektilní funkci. Tím, že zvyšuje průtok krve do oblasti genitálií, napomáhá k dosažení a udržení erekce

Kromě toho má role icariinu při zvyšování hladiny volného test0steronu pro muže nesmírný význam. Tento hormon je životně důležitý nejen pro sexuální touhu, ale hraje také klíčovou roli při podpoře zdraví prostaty, produkce spermií a udržování svalů. Lepší průtok krve prospívá nejen po stránce sexuální, ale zajištuje, že životně důležité orgány mají dostatek kyslíku a živin.

BENEFITY Horny goat weed (Škvornice)

2.) Horny Goat pro ženy - posílení libida.

Jednou z pozoruhodných výhod Horny Goat Weed pro ženy je její role při posilování krevního oběhu v oblasti genitálií. Toto zvýšení průtoku krve nejen posiluje libido, což z něj činí výborného spojence při sexuální dysfunkce. Ženy navíc během života procházejí obdobím hormonálních změny spojené s menopauzou a postmenopauzou, kdy hladina estrogenu má tendenci klesat. Tento hormonální posun může vést k různým potížím. Horny Goat prokázal schopnost zvýšit různé formy estrogenu a tím i ulevit od příznaků spojených s hormonálními výkyvy.

3.) Horny Goat pro silné kosti

Jedním z klíčových mechanismů, kterými tato bylina napomáhá zdraví kostí, je zvýšení produkce klíčového proteinu zvaného BMP-2 (Bone Morphogenetic Protein-2). BMP-2 je zodpovědný za usnadnění tvorby kostní hmoty a chrupavek. Podporou produkce BMP-2 přispívá Horny Goat Weed k udržení a posílení naší kosterní struktury. Epimedium má pozitivní vliv na osteoblasty, specializované buňky, které hrají zásadní roli při tvorbě kostí. Podporou funkce osteoblastů, napomáhá Horny Goat Weed v procesu budování a udržování silných a zdravých kostí.

Horny goat není tedy bylinou pouze pro muže. Pro svůj obsah fytoestrogenů, které napomáhájí optimalizovat hormonální systém žen, je rostlinou, která si najde své pevné místo i u žen. BrainMax Horny je standardizovaný extrakt na 10% icarinů. To znamená, že pro své terapeutické využití je z rostliny získáno velké množství této bioaktivní látky. Oproti jiným produktům, které obsahují pouze prášek je extrakt mnohem koncentrovanější a s tím jdou i ruku v ruce samotné účinky.

 

Veronika Halusková