Superlátky - nástroje titánů v akci! Maximalizujte své výkony, upevněte sílu a zdraví! Nakupujte: ZDE

Life Extension BioActive Complete B Complex 60 kapslí

Kód: 7927
399 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
15.7.2020

BioActive Complete B-Complex, vytvořený s biologicky aktivními formami každého vitamínu je to nejlepší v suplementaci vitamínu ze skupiny B. Zdravé hladiny vitaminu B mohou podporovat produkci energie, funkce orgánů, kognitivní funkce a další základní metabolické procesy. BioActive Complete B-Complex je nabitý biologicky aktivními formami vitaminu B6, B12, niacinu, biotinu, 5-MTHF folátu a dalších, což je skvělý způsob, jak doplnit vitaminy B.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Life Extension BioActive Complete B Complex 60 kapslí

Bioaktivní B complex představuje vrchol mezi doplňky stravy s vitamíny skupiny B. Zdravé hladiny vitaminu B mohou podporovat produkci energie, funkce orgánů, kognitivní funkce a další základní metabolické procesy. BioActive Complete B-Complex je nabitý biologicky aktivními formami vitaminu B6, B12, niacinu, biotinu, 5-MTHF folátu a dalších, což je skvělý způsob, jak doplnit vitaminy B.
 

Co je to kyselina pantothenová?

Vitamin B5 nebo kyselina pantothenová podporuje syntézu hemoglobinu, zdraví hormonů a neurotransmiterů a oxidaci uhlohydrátů a mastných kyselin.

Proč přidat pyridoxin a pyridoxal?

Vitamin B6 ve formě pyridoxin HCI a pyridoxal 5'-fosfátu ovlivňuje metabolismus aminokyselin a lipidů, zdraví neurotransmiterů a syntézu hemoglobinu.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na

  • Podporu při únavě a vyčerpání 
  • Podporu při nadměrné fyzické nebo psychické zátěži
  • Podporu při oslabené schopnosti organismu vstřebávat vitamíny
  • Podporu při neúčinnosti jiných doplňků s vitamíny skupiny B

Detail produktu:

100 mg vitamínu B1 (thiamin) - thiamin pomáhá přeměňovat uhlohydráty na využitelnou energii. 1 Podporuje také zdravou funkci nervového systému a produkci RNA i DNA. 2 , 3

75 mg vitamínu B2 (riboflavin) - naše výživa obsahuje vitamin B2 ve formě riboflavinu a riboflavin-5'-fosfátu, aktivní formy živiny. Tělo přeměňuje riboflavin na formu riboflavin-5'-fosfátu, kterou poté tělo použije k výrobě energie. 4

500 mg vitaminu B5 (kyselina pantothenová) - Vitamin B5 je nezbytným kofaktorem v energetickém metabolismu, syntéze 6 hormonů, signalizaci neurotransmiterů a oxidaci mastných kyselin. 7

100 mg vitaminu B6 (pyridoxin HCI a pyridoxal 5'-fosfát) - vitamín B6 se podílí na metabolismu aminokyselin a lipidů. Spolu s B5 je kofaktorem v syntéze neurotransmiterů a hemoglobinu. B6 se také podílí na glukoneogenezi, tvorbě glukózy z nekarbohydrátových zdrojů. A zatímco pyridoxin musí být přeměněn v játrech na pyridoxal 5'-fosfát, než bude použit, naše výživa obsahuje tuto výživu od začátku.

1 000 mcg biotinu - Tento vitamin B je kofaktorem enzymů podílejících se na metabolismu mastných kyselin. Je také nezbytné udržovat metabolickou homeostázi nebo rovnováhu mezi mnoha chemickými cestami a procesy vašeho těla. 

10 400 mcg kyseliny listové (5-MTHF) - folát pomáhá udržovat produkci červených krvinek v normálním rozmezí a také pomáhá tělu vytvářet a udržovat zdravou DNA. 11 Aktivní forma folátu je až sedmkrát biologicky dostupnější než kyselina listová. BioActive Complete B-Complex navíc dodává 50 mg kyseliny para-aminobenzoové (nebo PABA) pro podporu syntézy kyseliny listové.

300 mcg vitaminu B12 ( methylcobalamin ) - vitamín B12 ovlivňuje růst nervových buněk a podporuje zdraví srdce tím, že pomáhá udržovat zdravé hladiny homocysteinu již v normálním rozmezí. Methylcobalamin B12 je forma, která je biologicky aktivní v mozku.

100 mg inositolu - tento vitamín B je primární složkou fosfolipidů, které tvoří buněčné membrány. Inositol je nezbytný pro přenos signálu vápníku a inzulínu - jedinečné chemické reakce, ke kterým dochází, když se molekuly připojí k receptoru na buněčné membráně.

Doporučené dávkování

Berte 2 kapsle denně s jídlem nebo dle doporučení lékaře.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy, není-li doporučeno lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí.
 

Složení

Velikost dávky: 2 kapsle
Balení obsahuje 30 dávek
Množství
v 1 dávce
%RHP*
 Thiamin (B1)
 100 mg
8333%
 Riboflavin (B2)  75 mg 5769%
 Niacin 100 mg 625%
 Vitamín B6 100 mg 5882%
 Folát 400 mcg 100%
 Vitamín B12 300 mcg 12500%
 Biotin 1000 mcg 3333%
 Kyselina pantothenová (B5)  500 mg  10000%
 Vápník 90 mg  7%
 Inositol 100 mg ***
 PABA 50 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena
 
 
Další složky: rostlinná celulóza (tobolka), mikrokrystalická celulóza, kyselina stearová, čištěná voda, oxid křemičitý.
Vyrobeno v USA.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny, antioxidanty
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: