Aby pro vás Brainmarket fungoval co nejlépe, používáme cookies. Některé jsou nezbytné pro správné fungování webu, jiné nám pomáhají vylepšovat obsah, pamatovat si váš košík a zobrazovat nabídky, které jsou pro vás opravdu relevantní. Podle vašich preferencí si je můžete upravit. Více informací najdete v našich Zásadách používání cookies.

Přejít na obsah

Přihlášení k vašemu účtu

Nevyplňujte toto pole

Nová registraceZapomenuté heslo

nebo
Přihlásit se přes Facebook
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:‭+420 555 333 688objednavky@brainmarket.cz
  • Kontakty
  • Blog
  • O nás
  • Doprava a platba
  • Prodejny
  • Sledování objednávky
    Ceny v:
    • CZK
    • EUR
    BrainMarket.cz
    Nákupní košík Prázdný košík
    • BrainMax®
      • BrainMax® doplňky stravy
        • Pro muže,
        • Minerály, multiminerály, elektrolyty,
        • Pro ženy,
        • Cíle,
        • Omega 3,
        • Vitamíny a multivitamíny,
        • Aminokyseliny,
        • Proteiny,
        • Kolageny,
        • Antioxidanty,
        • Adaptogeny,
        • Prebiotika a probiotika,
        • Předtréninkové stimulanty,
        • Hovězí orgány,
        • Houby a mořské řasy,
        • Tinktury,
        • Pro vegany
      • BrainMax pro muže
        • Doplňky stravy BrainMax pro muže,
        • Kosmetika pro muže,
        • Sportovní oblečení pro muže
      • Potraviny
        • Sladké snacky a slané krekry,
        • Potraviny bez lepku,
        • Sušené plody,
        • Cereálie, obiloviny, pseudoobiloviny,
        • Veganské potraviny,
        • Oleje, tuky a přepuštěná másla,
        • Pizzy a wrapy,
        • Přírodní sladidla,
        • Dochucovadla a koření,
        • Mouky, směsi a pudingy,
        • Rýže, těstoviny, luštěniny,
        • Superpotraviny,
        • Omáčky a pesta,
        • Fermentované a konzervované potraviny,
        • Zdravé, přírodní a osvěžující nápoje,
        • Ořechové krémy, džemy a marmelády,
        • Houby a mořské řasy
      • BrainMax pro ženy
        • Doplňky stravy BrainMax pro ženy,
        • Sportovní oblečení pro ženy,
        • BrainMax přírodní kosmetika pro ženy
      • BrainMax pro děti
      • LAUF
      • Vzorky
        • Vzorky doplňků stravy,
        • Vzorky potravin
      • Fitness pomůcky
      • Oblečení a módní doplňky
    • Imunita
    • Ušetři
      • Výhodná balení
        • Výhodná balení doplňků stravy,
        • Výhodná balení potravin,
        • Výhodná balení kosmetiky
      • Akce na doplňky stravy a bio potraviny
      • Zachraň mě
      • Výprodej - poslední kusy
      • Akce týdne
    • Cíle
      • Trénink a sport
      • Imunita
        • Bylinky,
        • Multiminerály,
        • Multivitamíny
      • Koncentrace
      • Mužské zdraví
        • Doplňky stravy na plodnost pro muže,
        • Doplňky stravy na prostatu,
        • Doplňky stravy pro sportovní výkon a regeneraci
      • Paměť
      • Energie, vitalita
      • Spánek
      • Duševní zdraví
      • Libido a plodnost
        • Doplňky stravy na plodnost pro muže,
        • Doplňky stravy na plodnost pro ženy
      • Hormonální rovnováha, systém
      • Cholesterol
      • Plánování těhotenství
      • Longevity
      • Hydratace
      • Tělesná hmotnost
      • Opalování
      • Trávení
        • Probiotika,
        • Trávicí enzymy,
        • Podpora střev,
        • Prebiotika
      • Dětské zdraví
        • Vitamíny na imunitu pro děti,
        • Omega kyseliny - omega 3 pro děti,
        • Multivitamíny pro děti,
        • Probiotika pro děti
      • Očista
      • Kosti, vazy a kloubní výživa
      • Krevní cukr
      • Těhotenství
      • Ženské zdraví
    • Doplňky stravy
      • Minerály a Multiminerály
        • Hořčík,
        • Zinek,
        • Železo,
        • Selen,
        • Měď,
        • Vápník,
        • Draslík,
        • Multiminerál,
        • Jód,
        • Chrom,
        • Molybden,
        • Elektrolyty
      • Podle orgánů a částí těla
        • Kosti, klouby, vazy,
        • Srdce, cévy,
        • Mozek,
        • Oči,
        • Pleť, vlasy, nehty,
        • Střeva, žaludek,
        • Játra, ledviny,
        • Močové cesty,
        • Plíce, dýchací cesty
      • Sportovní výživa
        • Sportovní výživa podle sportu,
        • Fitness doplňky stravy,
        • Proteiny,
        • Aminokyseliny,
        • Elektrolyty
      • Vitamíny a multivitamíny
        • Vitamin D,
        • Vitamín C,
        • Vitamín B,
        • Vitamíny pro ženy,
        • Multivitamíny,
        • Vitamín K,
        • Vitamíny pro muže,
        • Vitamín E,
        • Vitamín A,
        • Vitamíny pro děti
      • Doplňky stravy pro vegany
      • Antioxidanty
      • Proteiny
        • Syrovátkové whey proteiny,
        • Ochucené proteiny,
        • Veganské proteiny
      • Tuky
        • Omega 3,
        • MCT tuky
      • Aminokyseliny
        • Kreatin,
        • Glycin,
        • L-glutamin,
        • Ostatní aminokyseliny,
        • L-citrulin,
        • L-arginin,
        • EAA,
        • BCAA
      • Adaptogeny
        • Ashwagandha,
        • Adaptogeny v kapslích,
        • Adaptogeny v naturální formě
      • Probiotika
      • Elektrolyty
      • Kolageny
      • Houby
        • Reishi,
        • Hericium,
        • Cordyceps,
        • Čaga (chaga),
        • Maitake,
        • Shiitake
      • Doplňky stravy pro děti
        • Vitamíny na imunitu pro děti,
        • Multivitamíny pro děti,
        • Omega kyseliny - omega 3 pro děti,
        • Minerály pro děti,
        • Probiotika pro děti
      • Mořské a sladkovodní řasy
      • Colostrum (Kolostrum)
      • Prebiotika
      • Doplňky stravy pro muže
      • Tinktury BrainMax
      • Doplňky stravy podle cíle
      • Doplňky stravy pro ženy
    • Balíčky
    • Novinky
      • Novinky v doplňcích stravy
      • Novinky v potravinách
      • Novinky v kosmetice
      • Novinky v domácnosti
      • Novinky v oblečení
    • Muži
      • Doplňky stravy pro muže
        • Pro sportovní výkon a regeneraci,
        • Plodnost pro muže,
        • Na prostatu
      • Sportovní oblečení pro muže
      • Přírodní kosmetika pro muže
    • Ženy
      • Doplňky stravy pro ženy
        • Pro ženy,
        • Pleť, vlasy a nehty,
        • Těhotenství,
        • Podpora hormonálního systému,
        • Plodnost,
        • Močové cesty
      • TOP výběr doplňků stravy pro ženy
      • Menstruační pomůcky
      • Přírodní kosmetika pro ženy
      • Sportovní oblečení pro ženy
    • Děti
      • Vitamíny a minerály pro děti
        • Vitamíny na imunitu pro děti,
        • Omega 3,
        • Multivitamíny pro děti,
        • Probiotika pro děti,
        • Pro sportující děti,
        • Minerály pro děti
      • Zdravá výživa a potraviny pro děti
      • Přírodní kosmetika pro děti
      • Ekodrogerie pro děti
    • Oblečení a doplňky
      • Sportovní oblečení pro ženy
        • Dámské legíny, sportovní kalhoty a kraťasy,
        • Dámská sportovní trička a topy,
        • Dámské spodní prádlo na sport,
        • Dámské cyklistické dresy
      • Sportovní oblečení pro muže
        • Pánské sportovní kalhoty, tepláky a kraťasy,
        • Pánská sportovní trička a mikiny,
        • Pánské cyklistické dresy
      • Unisex sportovní oblečení a doplňky
    • Potraviny
      • Sladké snacky a slané krekry
        • Proteinové tyčinky a cookies,
        • Čokolády,
        • Ovoce v čokoládě,
        • Chipsy a crackery,
        • Žvýkačky,
        • Sladké snacky a slané krekry bez lepku,
        • Vegan sladké snacky a slané krekry
      • Superpotraviny
        • Maca,
        • Matcha,
        • Chlorella,
        • Moringa,
        • Spirulina,
        • Guarana
      • Potraviny bez lepku
        • Sladké snacky a slané krekry bez lepku,
        • Bezlepkové cereálie, obiloviny, pseudoobiloviny,
        • Bezlepkové krémy, džemy a marmelády,
        • Bezlepkové těstoviny a luštěniny a rýže
      • Nápoje
        • Osvěžující nápoje,
        • Kakao a kakaové směsi,
        • Čaje,
        • Káva,
        • BrainMax Yerba Maté,
        • Kombucha,
        • Energetické drinky a nápoje
      • Potraviny pro vegany
        • Vegan sladké snacky a slané krekry,
        • Vegan krémy, džemy a marmelády,
        • Vegan cereálie, obiloviny, pseudoobiloviny,
        • Vegan proteiny,
        • Vegan rýže, těstoviny a luštěniny
      • Cereálie, obiloviny, pseudoobiloviny
        • Granola,
        • Snídaňové kaše,
        • Obiloviny a pseudoobiloviny,
        • Vločky,
        • Quinoa,
        • Cereálie, obiloviny, pseudoobiloviny pro vegany,
        • Bezlepkové cereálie, obiloviny, pseudoobiloviny
      • Dochucovadla a koření
      • Ořechy a semínka
      • Sušené plody
        • Lyofilizované ovoce,
        • Sušené ovoce a zelenina
      • Houby a řasy
        • Houby,
        • Cordyceps,
        • Mořské a sladkovodní řasy
      • Ořechové krémy, džemy a marmelády
        • Sladké ořechové krémy,
        • Krémy, džemy a marmelády bez lepku,
        • Vegan krémy, džemy a marmelády BrainMax,
        • 100% ořechové krémy,
        • BIO arašídové krémy,
        • BIO liskooříškové krémy BrainMax,
        • BIO džemy a marmelády,
        • BIO mandlové krémy a másla BrainMax,
        • BIO kešu krémy BrainMax,
        • Proteinové krémy a másla
      • Oleje, tuky a přepuštěná másla
      • Přírodní sladidla
      • Fermentované a konzervované potraviny
      • Pizza, wrapy
      • Omáčky a pesta
      • Mouky, směsi a pudingy
      • Rýže, těstoviny a luštěniny
    • Domov
      • Vodní filtry a konvice
      • Blokace modrého světla
        • Blokace 100 % modrého světla,
        • Blokace 100 % modrého i zeleného světla,
        • Blokace 25-40 % modrého světla,
        • Blokace 80 % modrého světla
      • Boxy na jídlo, lahve, šejkry, tašky
      • Terapie červeným světlem
      • Osvětlení
      • Zero waste
      • Ekodrogerie
        • Čisticí prostředky,
        • Přírodní a ekologické prací prostředky,
        • Přírodní a ekologické menstruační vložky a tampony
      • Aromaterapie
        • Éterické a esenciální vonné oleje,
        • Aroma difuzéry
      • Knihy
      • Nádobí – pánve, sady a doplňky do kuchyně
    • Dárky
      • Dárkové poukázky
      • Dárky do 2000 Kč
      • Výběr TOP dárků pro muže
      • Dárky do 1000 Kč
      • Výběr TOP dárků pro ženy
      • Dárky do 500 Kč
    • Kosmetika
      • Opalovací krémy a oleje
      • Péče o tělo
      • Pro muže
      • Zubní péče
        • Zubní pasty,
        • Zubní kartáčky
      • Péče o pleť a rty
      • Pro ženy
      • Péče o vlasy
      • Deodoranty
      • Péče o ruce a nohy
      • Dětská kosmetika
      • Dárkové sady
    • Značky
      • Blight
      • Bob's Best
      • BrainMax
      • Brite
      • Doctor's Best
      • Ecandles
      • Ecce Vita
      • Enzymedica
      • Gam's
      • Garden of life
      • GEROPROTECT®
      • Grešík Waldemar
      • Hansen
      • ChildLife Essentials
      • Jarrow Formulas
      • KIKI Health
      • Kult
      • Life Extension
      • More Than Honey
      • MycoMedica
      • Natural Vitality
      • Nature's Answer
      • Nordic Naturals
      • PRL
      • Puhdistamo
      • Quicksilver Scientific
      • Reflex
      • Revive Active
      • Sonett
      • Sunwarrior
      • Swanson
      • The Natural Family Co.
      • TrainMax
      • Usui
      • Viridian
      • Vitalized
      • WellMax
    • Měna (CZK)
        • CZK
        • EUR
    • Přihlášení
    Více
    Domů / Doplňky stravy / Sportovní výživa / Sportovní výživa podle sportu

    Sportovní výživa podle sportu

    Každý sport klade na tělo jiné nároky. Zatímco silový trénink vyžaduje dostatek stavebních látek pro regeneraci a růst svalové hmoty, vytrvalostní disciplíny kladou důraz především na efektivní práci s energií i vytrvalost. Právě proto má smysl vybírat sportovní výživu podle typu sportu, který děláte.

    • Doplňky stravy pro vytrvalostní sporty
    • Doplňky stravy pro silové sporty

    Nejprodávanější

    PERFORMANCE MAG
    Performance Magnesium®, 1000 mg, Hořčík 200 mg + Vitamín B6 P5P, 100 vegan kapslí Náš nejlépe vstřebatelný hořčík bisglycinát MagChel® 53% DDD + Aktivní forma vitamínu B6 100% DDD, doplněk stravy
    Skladem (>5 ks)
    1339
     
    599 Kč
    brainmax energy magnesium100
    BrainMax Energy Magnesium®, 100 rostlinných kapslí Vysoce vstřebatelný hořčík malát a vitamín B6 P5P, zásoba na 100 dní, doplněk stravy
    Skladem (>5 ks)
    60811
     
    339 Kč
    creatine monohydrate JPG ESHOP
    BrainMax Creatine® Monohydrate, Kreatin monohydrát, 500 g Organická sloučenina pro podporu výkonu, doplněk stravy
    Skladem (>5 ks)
    37524
     
    439 Kč
    energy mag
    BrainMax Energy Magnesium®, 200 rostlinných kapslí Vysoce vstřebatelný hořčík malát a vitamín B6 P5P, zásoba na 200 dní, doplněk stravy
    Skladem (>5 ks)
    6531
     
    649 Kč
    magnesium tropical vizual
    Performance Magnesium® Powder, hořčík bisglycinát v prášku, 90 dávek, 550 g Organický hořčík německé kvality MagChel®, 375 mg elementárního hořčíku v jedné dávce = 100% DDD! Doplněk stravy
    Skladem (>5 ks)
    36735/LIM
     
    599 Kč
    elektrolyty jablko
    499 Kč –16 %
    BrainMax® Hydration Electrolytes, Green Apple, 300 g Hydratační elektrolyty s taurinem a aktivním vitamínem B6, iontový nápoj, zelené jablko, 30 dávek, doplněk stravy
    Skladem (>5 ks)
    47730
    Původně: 499 Kč  (–16 %)
    419 Kč
    performance magnesium novy vizual 50
    Performance Magnesium®, 1000 mg, Hořčík 200 mg + Vitamín B6 P5P, 50 rostlinných kapslí Náš nejlépe vstřebatelný hořčík bisglycinát MagChel® 53% DDD + Aktivní forma vitamínu B6 100% DDD, doplněk stravy
    Skladem (>5 ks)
    60814
     
    319 Kč
    8595726808006 creapure gluco tablets
    BrainMax Creatine® Creapure® Gluco tablets, Lemon, Kreatin monohydrát tablety, Citrón, 350 g, 115 tablets Patentovaný kreatin Creapure® v citrónových tabletách s glukózou, doplněk stravy
    Skladem (>5 ks)
    60985
     
    599 Kč
    Creatine BrainMax JPG ESHOP
    BrainMax Creatine® (Creapure®), Kreatin monohydrát, 500 g Patentovaná forma kreatinu v německé kvalitě Creapure®, doplněk stravy
    Skladem (>5 ks)
    36828
     
    999 Kč
    vizual napis
    PRUYEM Elektrolyty, Dračí ovce, 300 g Iontový nápoj s kreatinem, hořčíkem a draslíkem, dračí ovoce, 30 dávek, doplněk stravy
    Skladem (>5 ks)
    70826
     
    549 Kč

    Postranní panel

    Cena

    599 Kč999 Kč
    1599999

    Značky

    Forma

    Patentovaná surovina

    Počet kapslí

    Příchuť

    Vlastnosti

    Vymazat filtry

    Položek k zobrazení: 9

    Řazení produktů

    9 položek celkem

    Výpis produktů

    45831 20 lauf protein chocolate.jpg
    Regenerace Výživa svalů
    BrainMax LAUF® Protein, nativní syrovátkový protein, 1000 g Ideální mix izolátu a koncentrátu (50:50), přes 25 g bílkovin na dávku, 28 dávek, doplněk stravy
    Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
    Skladem (>5 ks)
    999 Kč
    Měrná cena: 99,90 Kč / 100 g
    Detail
    45831/COK
    kokos
    Výživa svalů
    BrainMax Grass-fed Whey Protein®, Coconut, 1000 g Mikrofiltrovaný nedenaturovaný protein z mléka krav krmených trávou, s příchutí kokosu, 28 dávek
    Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
    Skladem (>5 ks)
    999 Kč
    Měrná cena: 99,90 Kč / 100 g
    65445
    Brainmax grass fed kokos
    Novinka Výživa svalů
    BrainMax Grass-fed Whey Protein®, Coconut, 500 g Mikrofiltrovaný nedenaturovaný protein z mléka krav krmených trávou, s příchutí kokosu, 14 dávek
    Skladem (>5 ks)
    599 Kč
    Měrná cena: 119,80 Kč / 100 g
    70493
    BrainMax Women’s Beauty Protein®, Coconut, 500 g  Nativní syrovátkový protein pro ženy s kolagenem Naticol®, kokos, 14 dávek, doplněk stravy
    Novinka Výživa svalů Pleť a vlasy
    BrainMax Women’s Beauty Protein®, Coconut, 500 g Nativní syrovátkový protein pro ženy s kolagenem Naticol®, kokos, 14 dávek, doplněk stravy
    Skladem (>5 ks)
    599 Kč
    Měrná cena: 119,80 Kč / 100 g
    70514
    BrainMax® Vegan Protein, Coconut, 500 g  24 g bílkovin v jedné dávce, kompletní Amino spektrum, slazeno stévií, kokos, 14 dávek
    Novinka
    BrainMax® Vegan Protein, Coconut, 500 g 24 g bílkovin v jedné dávce, kompletní Amino spektrum, slazeno stévií, kokos, 14 dávek
    Skladem (>5 ks)
    599 Kč
    Měrná cena: 119,80 Kč / 100 g
    70505
    Brainmax beauty protein coconut
    Ženské zdraví Pleť a vlasy
    BrainMax Women’s Beauty Protein®, 1000 g Nativní syrovátkový protein pro ženy s kolagenem Naticol®, 28 dávek, doplněk stravy
    Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
    Skladem (>5 ks)
    999 Kč
    Měrná cena: 99,90 Kč / 100 g
    Detail
    47715/KOK
    vegan coconut protein
    Pohybový aparát Výživa svalů
    BrainMax Vegan protein, 1000 g 24 g bílkovin, 5,29 g BCAA, Kompletní Amino spektrum, Slazeno stévií, doplněk stravy
    Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
    Skladem (>5 ks)
    999 Kč
    Měrná cena: 99,90 Kč / 100 g
    Detail
    45852/JAH
    BrainMax® Vegan Protein, Strawberry, 500 g  24 g bílkovin, kompletní Amino spektrum, slazeno stévií, jahoda, 14 dávek
    Novinka
    BrainMax® Vegan Protein, Strawberry, 500 g 24 g bílkovin, kompletní Amino spektrum, slazeno stévií, jahoda, 14 dávek
    Skladem (>5 ks)
    599 Kč
    Měrná cena: 119,80 Kč / 100 g
    70502
    BrainMax® Vegan Protein, Banana, 500 g  24 g bílkovin v jedné dávce, kompletní Amino spektrum, slazeno stévií, banán, 14 dávek
    Novinka
    BrainMax® Vegan Protein, Banana, 500 g 24 g bílkovin v jedné dávce, kompletní Amino spektrum, slazeno stévií, banán, 14 dávek
    Skladem (>5 ks)
    599 Kč
    Měrná cena: 119,80 Kč / 100 g
    70508

    Ovládací prvky výpisu

    9 položek celkem

    Proč je důležité vybírat si doplňky stravy i podle preferovaného sportu?

    Správně zvolená sportovní suplementace je velice praktickým nástrojem jak doplnit živiny, které jsou při fyzické zátěži důležité. Na rozdíl od univerzálních doplňků je sportovní výživa podle sportu zaměřená na konkrétní typ zátěže. V podkategoriích proto najdete produkty vhodné například pro:

    • silové sporty, kde hraje roli regenerace, příjem bílkovin a stavebních látek pro svaly
    • vytrvalostní sporty, kde je klíčová práce s energií, hydratace a dlouhodobá fyzická zátěž

    Moderní sportovní výživa dnes nestojí jen na kaloriích nebo makroživinách. Stále větší důraz se klade také na kvalitu surovin, čistotu složení a funkční kombinace látek, které odpovídají nárokům aktivních sportovců. Pokud sport berete vážně, dává smysl přemýšlet i nad tím, jaký typ doplňků stravy odpovídá vašemu tréninku. Proto jsme sportovní výživu rozdělili podle sportu, abyste tak snadno našli produkty, které zapadají do vašeho výkonu, regenerace i celkového životního stylu.

    Jak vybrat sportovní výživu podle typu tréninku

    Neexistuje jeden univerzální doplněk stravy, který by fungoval pro všechny sportovce. Silový trénink, vytrvalostní sporty i funkční fitness zatěžují organismus odlišným způsobem, a tomu by měla odpovídat i zvolená sportovní výživa. Právě proto se vyplatí přemýšlet nad tím, jaké doplňky stravy dávají smysl pro konkrétní typ sportovní zátěže.

    Zápatí

    BrainMarket.cz

    Kontakt

    • objednavky@brainmarket.cz
    • ‭+420 555 333 688
    • Facebook
    • brainmarketc
    • brainmarket_cz/
    • https://www.youtube.com/@BrainMarket
    • @brainmarket_cz

    Odebírat newsletter

    Vložte svůj e-mail a my vám budeme zasílat informace o nových produktech na našem e-shopu.

    Nevyplňujte toto pole

    Instagram

    Protože když ti chybí základ, pilulka to nevyřeší 😮‍💨 Za velkou kariérou je vždycky ještě větší příběh. A když se píše poslední kapitola jedné velké fotbalové kariéry, chtěli... The baddest girls ví, co je pro ně dobré 💅 Pro tělo i pro hlavu 🪩 🚨 Winners alert 🚨 Naši atleti v létě posouvali limity a my jsme na ně ohromně pyšní 💚 Gratulujeme Tomovi, Lindě, Tomovi a... První podzimní den nás dělí na dva tábory 😮‍💨 Jsi tým 🍁🫖🎃📕 nebo spíš 🧊🚿🫚🏮? Protein Pro Max. Náš nejvýkonnější protein vůbec.
    Sledovat na Instagramu
    Napsali o nás:
    Forbes Seznam Patriot CNN Prima news Nova TN CZ
    Jsme hrdými partnery klubů:
    Banik Zbrojovka Brno Ocelari Trinec Verva Litvinov Slavia

    Informace pro vás

    • Kontakty
    • Vaše oblíbené produkty
    • Nejčastěji se ptáte
    • Doprava a platba
    • Reklamace a vrácení zboží
    • Pro influencery
    • Sleva pro bezpečnostní složky
    • Affiliate
    • Projekty EU
    • Ekologie a recyklace

    O firmě

    • O nás
    • Aktuality
    • Prodejny
    • Kontakty
    • Kariéra
    • Vlastní potravinářská výroba
    • Pro influencery
    • Velkoobchod
    • Pomáháme

    Naše projekty

    • BrainMarket Klub
    • Přednášky
    • Recepty
    • Blog
    • Podcasty

    Zákaznický servis

    Avatar

    Přihlaste se k odběru novinek

    a získejte tipy pro zdravý životní styl, exkluzivní akce i informace o nových produktech – stačí zadat e-mail.

    Sledujte nás na sociálních sítích:

    CZ BIO Bio HACCP Vegan
    Heureka
    4.9/5 (5854x)
    Zbozi.cz
    98 % (865x)
    Google
    4.9/5 (1577x)
    GLS PPL Balikovna Zasilkovna VISA MasterCard Apple Pay Google Pay
    Najdete nás v 10 zemích Evropy:
    CZ CZ
    CZ CZ SK SK HU HU PL PL RO RO BG BG IT IT SI SI HR HR AT AT
    Copyright 2026 BrainMarket.cz. Všechna práva vyhrazena.
    • Zásady zpracování osobních údajů
    • Obchodní podmínky
    • Cookies
    • Vytvořil Shoptet Premium
    Shoptet PremiumVytvořil Shoptet Premium Copyright 2026 BrainMarket.cz. Všechna práva vyhrazena. Upravit nastavení cookies