NOVINKA! Prémiový Grass-Fed kolagen! Více: ZDE
NOVINKA! BrainMax Omega 3 - Olej z tresčích jater! Více: ZDE
Za chvíli jsou Vánoce! Mrkněte na dárky! Více: ZDE

Těhotenství

Nejprodávanější

saloos Tehotensky pestici olej
 
149 Kč
1 položek celkem
saloos Tehotensky pestici olej
149 Kč

Olej vyživuje kůži do hloubky, čímž pomáhá zamezit vysoušení a následnému popraskání, pokožka zůstává pružná a vláčná. Jemná vůně a účinky pečlivě zvolených...

3284

Pokožka v těhotenství se neobjede bez kvalitní péče olejů, především proti vzniku strií. V tomto období je péče přírodních produktů takřka nevyhnutelná, jelikož pomocí pokožky se všechny látky dostávají i k miminku. Péče přírodních olejů je účinná a velmi šetrná.

V těhotenství se mění spoustu věcí a pokožka není vyjímkou. Je pod neustálým tlakem a to jak s rostoucím bříškem, tak i kdekoli jinde dostává pokožka pěkně zabrat. V průběhu těhotenství se může pokožka více vysoušet nebo může být náchylnější k jejímu podráždění.

Největším strašákem jsou nejspíš strie, které se mohou objevit s nárůstem váhy i zadržováním velkého množství vody. Jsou to zpočátku drobné jizvy, které se mohou po čase zvětšovat. Pro minimalizaci vzniku strií je potřeba starat se o pokožku již v začátcích. Ideální je volba přírodních pěstících olejů, které nejen že pokožku zjemní, ale také vyživí. Několik z nich Vám v této kategorii nabízíme a věříme, že o pokožku se velmi dobře postarají!