Vegan

V této sekci si přijdou na své vegetariáni a vegani. Zde nabízíme veškeré doplňky stravy, které jsou vhodné pro vegetariány a vegany, protože neobsahují živočišné složky. Najdete zde veškeré vitamíny, minerály a zdravé tuky, to vše na rostlinné bázi. 

Veganství je životní styl, který odmítá jakékoli přijímání živočišných produktů a to nejen z hlediska výživy, ale také veškerých produktů, které ze zvířat pocházejí. Důvody veganského životního stylu jsou především etické a dohromady tvoří veganský styl velké množství lidí. Právě pro ty jsme vytvořili kategorii, kde najdou ty nejdůležitější doplňky stravy bez živočišných složek.

Zejména je dobré se ve veganském životním stylu zaměřit na vitamín B12 a vitamín D. Z minerálů především zinek, železo nebo vápník, jakožto minerály, které mohou být ve veganském stravování deficitní. Zinek může být v jídelníčku veganů také zastoupen luštěninami, ořechy nebo semínky. Zinek má přímý vliv na imunitní systém a celkové zdraví buněk. Železo je taktéž důležitý prvek, který hraje hlavní roli při tvorbě červených krvinek. Nedostatek železa často nemusíme pociťovat ihned, ale až ve chvíli, kdy se dostaví příznaky jako je malátnost nebo nepřetržitá únava.

Taktéž je dobré se zaměřit na omega tuky, které mohou být doplněny prostřednictvím lněného oleje, konopného oleje, nebo oleje extrahovaného z mořských řas.

Nejprodávanější

12 položek celkem
GLUTAMIN BrainMax JPG ESHOP 36084
1483 3 gut protect
1 449 Kč
12863
ev digest plus web 900x900
Ecce Vita Digest Plus, 90 kapslí
Momentálně nedostupné
549 Kč
12854