Probiotika

Probiotika jsou živé bakterie, které pomáhají udržet zdravou střevní mikroflóru. Kromě toho mají vliv na celý imunitní systém. Dostatečná přítomnost probiotik v těle je nezbytná pro správné fungování střev a pomáhá předcházet zá***livým procesům ve střevě. 

Naše střeva jsou osídlena miliardami bakterií a mikroorganismů, které mají pro naše zdraví nepostradatelný význam. Představte si mikrobiom jako různorodou komunitu organismů, které kooperují, aby udržely tělo zdravé. Mezi bakteriemi musí panovat rovnováha. Pokud dojde k nerovnováze (dysbióze), bývá to často vykoupeno snížením imunitních funkcí, poruchami trávení, nedostatečnou absorpcí živin, autoimunitními onemocněními, chronickou únavou nebo poklesem energie. Probiotické bakterie pomáhají udržovat střeva zdravá tím, že brání růstu škodlivých bakterií a posilují střevní bariéru po narušení nemocí nebo léky. 

Probiotika najdeme ve fermentované zelenině (kysané zelí, okurky, kimchi) nebo v kysaných mléčných produktech (kefír), ale lze je také užívat jako doplňky stravy

Nejprodávanější

54 položek celkem
ev probiomix 900x900
Imunita
789 Kč
4077
SynerbioDaily60cps Viridian 2
Tip Imunita
605 Kč
23069
dr. formulated probiotics 30 billion 30 capsules 500x600 47337
Nahoru
Další produkty