Vlivem přetížení dopravců se mohou v následujících dnech prodloužit doby dodání objednávek o 3 až 4 dny. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Life Extension AMPK Metabolic Activator, metabolický aktivátor, 30 tablet

Kód: 9946
889 Kč
Skladem

ActivAMPK ® (Gynostemma pentaphyllum) a citrusový flavonoid hesperidin v metabolickém aktivátoru AMPK:

  • Pomáhá udržovat normální úroveň enzymu AMPK
  • Pomáhá tělu spalovat břišní tuk
  • Podporuje zdravý buněčný metabolismus

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Life Extension AMPK Metabolic Activator, metabolický aktivátor

Aktivní složky Gynostemma pentaphyllum a citrusový flavonoid hesperidin v metabolickém aktivátoru AMPK aktivují enzym AMPK, vyrovnávají jeho hladinu a tím pomáhají redukovat nežádoucí břišní tuk.

Proč to funguje

Jeden by si mohl myslet, že veškerý tělesný tuk je stejný, ale ve skutečnosti určité typy tělesného tuku způsobují větší zdravotní problémy než jiné. Jedním z nejhorších druhů tuku je břišní tuk. Břišní tuk může vyvolat zrychlený proces stárnutí, jelikož může vytvářet sloučeniny, které způsobují záněty a oxidační stres.

AMPK je enzym nacházející se v každé buňce Vašeho těla. V důsledku přirozeného stárnutí se hladiny AMPK snižují, což je hlavní příčinou zvýšeného množství nežádoucího břišního tuku. Studie však ukazují, že zvýšení hladiny AMPK může stimulovat buňky, aby přestaly ukládat tuk a místo toho ho začaly používat k výrobě energie.

AMPK Metabolic Activator má dvě účinné složky které používá ke spuštění enzymu AMPK. Zvýšená hladinou enzymu AMPK pak způsobí, že tělo přestane ukládat břišní tuk a místo toho ho používá k vytvoření ATP, hlavního zdroje energie pro buňky.

Kromě toho také pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu a podporuje vaskulární funkci.

Věda o produktu

Gynostemma pentaphyllum, neboli jiaogulan, je rostlina používaná v tradiční asijské medicíně na podporu dlouhověkosti. Vědci odhalili důvod, proč asijští lékaři předepisovali G. pentaphyllum k potlačení různých zdravotních problémů souvisejících s věkem. Důvodem je, že podporuje aktivaci AMPK.

Nejenže G. pentaphyllum aktivuje AMPK, ale také přesunuje přebytečný tuk do mitochondrií, kde dochází k výrobě energie. Výtažky z G. pentaphyllum mají ale i další prospěšné vlastnosti. Mohou prodloužit život buněk, které jsou vystaveny oxidačnímu stresu a nadbytku tuků.

Hesperidin je flavonoid, který se přirozeně vyskytuje v citrusových plodech. Velké studie spojují zvýšenou konzumaci potravin bohatých na flavonoidy, jako jsou citrusy, se sníženým rizikem kardiovaskulárních problémů. Bylo prokázáno, že hesperidin podporuje aktivaci AMPK, pomáhá regulovat zánětlivé faktory a podporuje funkci krevních cév.

Doporučené dávkování

Užívejte jednu kapsli denně, s jídlem nebo bez jídla, nebo podle doporučení lékaře

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy, není-li doporučeno lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí.
 
Složení v jedné kapsli
 
Velikost dávky: 1 rostlinná tableta
Balení obsahuje 30 dávek. 
Množství v 1 dávce
Vápník (jako uhličitan vápenatý) 130 mg
Hesperidin [z pomerančového extraktu (ovoce)] 500 mg
ActivAMP ® gynostemma extrakt (list)
450 mg

Další složky: mikrokrystalická celulosa, kyselina stearová, sodná sůl kroskarmelózy, hydroxypropylcelulóza, vodný filmový potah (hypromelóza, glycerin, čištěná voda), oxid křemičitý, rostlinný stearát.

Obsah

30 rostlinných tablet

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.14 kg
Obsah balení: 30 tablet
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora dotaz 11.11.2020 17:18
co to udělátkdyž mám rak. prostaty v remizi,držím to fytoterapii,jednou jsem koupil spalovač tuku Pyruváta pyrohroznan výpenatý a během měsíce mi PSA z 0,002 vyletělo 0,23 mikrgram na litr a doktor mudrovala o ormonech a já jsem to přes novž rok stloukl na 0.001mikrgr na litr.V Brně na Žlutáku onkologové přemášlejí jak vrazit Imunobran do léčebných protokolu.On nebyl registrván před uvedením na trh jako lék,takže nelze vyrábět generika.V zemích kde se už legálně používá je všude jako doplněk stravy nebo jako lék.Pacient by to finančně málokdo utáhl a pojištovny se samozřejmě cukájí.Já jsem to přiliž brzy nížil tak to usím držet v remizi než doplatím dluhy,které jsem spáchal z blbosti.v zahraničá používají komplex imunobran curcumin lykopen a dokážou uzdravit i pacienty kterým snímek ct svítí jak vánoční strmek.imunobran je skoro univerzální bližší info Přírodní lékárna Hradec Králové,mgr Kubíčková.
Odpovědět
RH Avatar autora dotaz 12.11.2020 08:39
Dobrý den, je nám líto Váš zdravotní stav. Bohužel nám zde nepřísluší radit, nejsme lékaři a tady Vám nemůžeme doporučovat doplňky stravy, které mohou narušit léčbu (je známo, že některé doplňky stravy mohou snižovat účinky léků). Přejeme hodně zdraví a ať se z toho dostanete! S pozdravem Roman, Brainmarket

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: