Quicksilver Scientific Liposomální glutathion, 50 ml

Kód: 99031
999 Kč
Produkt byl vyřazen
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Glutathion je jedním z nejdůležitějších a nejsilnějších antioxidantů v těle. Vyrábí se v těle ze tří aminokyselin. Hraje roli ve zdravé imunitní funkci a slouží jako hlavní detoxikační sloučenina těla. Toxiny, jako jsou těžké kovy, jsou spojeny s glutathionem, který je poté odvádí z těla. S věkem, stresem však produkce glutathionu klesá.

 

Detailní informace

Rychlá expedice
Rychlá expedice
Produkty máme opravdu skladem.
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Jsme zkušení. Rádi poradíme!
Testujeme, co prodáváme
Testujeme, co prodáváme
Ověřujeme vysokou kvalitu produktů.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 1 500 Kč.

Detailní popis produktu

Quicksilver Scientific Liposomální glutathion, 50 ml

Glutathion je jedním z nejdůležitějších a nejsilnějších antioxidantů v těle. Vyrábí se v těle ze tří aminokyselin. Hraje roli ve zdravé imunitní funkci a slouží jako hlavní detoxikační sloučenina těla. Toxiny, jako jsou těžké kovy, jsou spojeny s glutathionem, který je poté odvádí z těla. S věkem, stresem a častými infekcemi však produkce glutathionu klesá.

Glutathion může podporovat zdravou funkci buněk, ale jeho absorpce je značně inhibována rozpadem v žaludku. Liposomální forma chrání glutathion před poškozením trávicími enzymy a drobné nanočástice částice patentované formy Quicksilver výrazně zvyšují absorpci.

  • Pomáhá bojovat proti oxidačnímu stresu.
  • Podporuje buněčnou energii.
  • Podporuje imunitní systém a hormonální rovnováhu.
  • Snižuje poškození jaterních buněk.

Doporučené dávkování

Užívejte 1 ml (2 stlačení) 2 krát denně. Před polykáním držte v ústech po dobu 30 sekund. Může být smíchán s malým množstvím vody. Nejlépe užívat na lačný žaludek nejméně 10 minut před jídlem. Spotřebujte do 30 dnů po otevření.

Složení

Velikost dávky: 1 ml
Balení obsahuje 50 dávek
Množství
v 1 dávce
%RHP*
OpitacTM Glutathion
 100 mg  
 
Fosfatidylcholin (z čištěného slunečnicového lecitinu)
 75 mg  
Sodík 7 mg  
* % denní referenční hodnoty příjmu u průměrné dospělé osoby (2000 kcal)
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou dávku. Pokud je vnější těsnění rozbité nebo poškozené, nenakupujte. Pokud podstupujete léčbu onemocnění nebo jste těhotná nebo kojíte, poraďte se nejprve se svým lékařem. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Skladujte těsně uzavřené na chladném a suchém místě.

Další složky 

Voda, glycerin, ethanol, vitamin E (jako d-alfa tokoferol polyethylenglykol 1000 sukcinát), přírodní citrusové a mátové oleje. Opitac je ochranná známka společnosti KOHJIN Life Sciences Co., Ltd. 

Balení: 50 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Detoxikace
Balení: 50 ml
Forma: Tekutina
Pro jedince řešící: Detoxikace a činnost jater
Výrobce: Quicksilver Scientific
Země původu: USA
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

stažený soubor

Quicksilver Scientific je společnost, kterou založil dr. Shade. Lékař, který se léta specializuje na doplňky stravy v liposomálních formách a vyvinul patentovanou technologii Quicksilver Delivery Systems nanočástic, která výrazně zvyšuje biologickou dostupnost doplňků výživy a tím i jejich účinnost v těle. Živiny se rychle vstřebávají a působí až 5krát rychleji než jiné doplňky stravy. Zvýšená biologická dostupnost znamená, že vitamíny začnou pracovat do 5 minut od podání. Dr. Shade kromě manažerské práce přímo dohlíží na vlastní laboratorní tým a podílí se na dalším výzkumu a vývoji. Všechny produkty jsou vyvíjeny a testovány přímo ve společnosti Quicksilver tak, aby pomáhaly tělu zbavit se toxinů a tím utužovaly zdraví. Dnes má Qiucksilver řadu více než 50 produktů. Všechny šarže vitamínů, prochází zkouškami třetích strach, aby se zajistila jejich bezpečnost.