Red light panel Blight 500 PRO

Kód: 98396
8 999 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Malý neznamená slabý! Terapie červeným světlem v mobilním balení. Kdykoliv a kdekoliv. To je Blight 500 PRODíky svým rozměrům, vysoké síle záření (180 mW/ cm2)  a celkovému výkonu 500 W je tento náš nejmenší model řady PRO odpovědí pro všechny, kteří hledají efektivní lokální terapii červeným světlem. 

Dnes existují již tisíce studií o pozitivním účinku červeného světla na výkon a regeneracizvýšení životní energiezdraví pokožkyantiage působení, podporu dobré náladykvalitu spánku a mnoho dalšího. Tento produkt vám přináší všechny pozitiva červeného světla ve vrcholné síle. S tímto výkonným světlem stačí pár minut denně pro čerpání maximálních pozitivních přínosů červeného světla na zdraví. Výkon se v tomto případě rovná hlavně ušetření vašeho času! Čím vyšší výkon - tím méně času potřebujete k dosažení kýžených výsledků! Pro své výkonnostní charakteristiky a rozměry je nejlepší volbou pro všechny, kteří potřebují mobilní a extrémně silný panel. Rychlejší regenerace menších svalových partií (po sportovních nebo jinak fyzicky vyčerpávajících výkonech) a pevné mitochondriální zdraví - kdykoliv a kdekoliv.

Celá procedura je příjemnásnadná, zcela bezbolestná a bez vedlejších účinků. Blízké infračervené (NIR) světlo není viditelné pouhým okem a nejedná se o vadu.

Upozornění: Produkt nelze zaslat na dobírku. Možné zaplatit pouze převodem či kartou dopředu. Děkujeme za pochopení.

Detailní informace

Rychlá expedice
Rychlá expedice
Produkty máme opravdu skladem.
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Jsme zkušení. Rádi poradíme!
Testujeme, co prodáváme
Testujeme, co prodáváme
Ověřujeme vysokou kvalitu produktů.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 1 500 Kč.

Detailní popis produktu

Red light panel Blight 500 PRO

Mobilita a výkon. To je Blight 500 PRO. Panel přinášející terapii červeným světlem všem, kteří potřebují být v pohybu. Terapie je naprosto bezpečná, příjemná a nezabere vám více než 15 minut denně pro celé tělo. Vychutnejte si energii navíc a vstupujte do každého nového dne s radostí.

bpanel500ProUvod2

 

JSM08248_

První výsledky budete pozorovat již po prvních použitích. Kombinace dvou (studiemi a praxí prověřených) vlnových délek a vysokého výkonu (180 mW/ cm2) je garantem vaši spokojenosti. Vyzařovaná energie působí na všechny tělní systémy a dopuje je energií rychle, efektivně a přírodní cestou.
Model 500 PRO je ideální volbou všech, kteří touží po lokální terapii červeným světlem s nejrychlejším účinkem.

Jak terapie červeným světlem funguje?

Panely Blight využívají kombinaci červeného a infračerveného světla prověřenou mnoha studiemi, i rozsáhlou klinickou praxí. Vyzařují energii, která proniká přímo do kůže i hlubších tkání, kde maximalizuje buněčnou energii (ATP), která má rozhodující vliv na zdraví a kondici buněk. A protože je buněčné zdraví základem našeho zdraví, mělo by být v hledáčku všech, kteří si své zdraví a vitalitu chtějí zachovat až do vysokého věku.

panelPro1-v1

Jak může světlo pomoc proti bolesti a zá***u *?

Světelná terapie stimuluje vnitřní endorfinové a kanabinoidové systémy(3), které mají přímý vliv na naše vnímání bolesti. Jejich správnou stimulací tělo vyloučí sobě vlastní opiáty, které zajistí úlevu od bolesti. Vyzařovaná energie navíc mění běžnou vodu (H2O) v celém těle na 4. skupenství vody H3O2 - EZ vodu. Tato voda má nižší viskozitu a tak může rychleji protékat (ve formě vody, krve i dalších tělních tekutin) našim lymfatickým systémem, přivádět potřebné živiny a odvádět nežádoucí toxiny. To vede ke snížení akutních i chronických zá***ů * a tím zlepšení celkového zdraví(3). TIP: více o terapii červeným světlem se dozvíte v našem článku.

panelPro3
02

Jak se panel používá?

V jednoduchosti je krása. Panel má 2 robustní tlačítka a to RED a INFRARED. RED zapíná červené a INFRARED infračervené světlo. Používejte panel ideálně ráno a doporučujeme využít obě světelné složky najednou. Světelný impuls bude tak mimoděk kalibrovat váš cirkadiánní rytmus a zastaví zbytkovou produkci melatoninu. To zajistí zvýšení ranní energie a tím i zlepšení nálady. Pokud to ráno nestihnete, nic se neděje, panel můžete použít kdykoliv během dne, třeba po sportovním výkonu. Pokud však chcete terapii provádět méně než 3 hodiny před spánkem (například po odpoledním tréninku), doporučujeme vždy použít ochranné brýle, aby nebyl jasným světlem narušen váš cirkadiánní rytmus. Terapii opakujte minimálně 3 krát týdně (ideálně jednou denně) ve vzdálenosti 15 - 90 cm od zdroje po dobu 5 - 15 minut. Je-li používáno více než jednou denně, měly by být relace od sebe vzdáleny alespoň 6 hodin. 
Při terapii používejte ochranné brýle. Pro snadné použití lze panel postavit na rovnou plochu, nebo opřít o nábytek.

Červené a blízké infračervené světlo

Pomáhá ulevit od bolesti

Snižuje za**t

Sportovní výkon

Pomáhá s regenerací buněk

Stimuluje tvorbu kolagenu

Pružnost pokožky - Antiage

Dobrá nálada

Zdravé a silné vlasy

30 denni garance-256

30 denní garance vrácení peněz

S kvalitou a funkčností našeho panelu jsme si tak jistí, že nabízíme 30 denní garanci vrácení peněz.

Více než 50 tisíc studií

V současnosti existuje více než 50 000 klinických studií potvrzujících pozitivní přínosy LLLT terapie. (1) Červené a blízké infračervené světlo pomáhá ulevit od bolesti, snižuje zá**t, zvyšuje sportovní výkon, pomáhá s regenerací buněk, stimuluje tvorbu kolagenu a podporuje pružnost pokožky.

panel500Pro-foto-miniv
srovnani panelu CZ_1
sledujte instagram blight pro vice informaci

Počet LED diod

100 ks

Výkon LED diody

5 W

Celkový výkon

500 W

Vlnové délky a poměr diod

660 + 850 nm = 1:1

Úhel svícení

30 stupňů

Síla záření ve vzdálenosti 15 cm od diody (mW/ cm2)

180 mW/ cm2

Zdroj

100 - 240 V, 50/ 60 Hz

Velikost (výška, šířka, hloubka)

260x 220x 60 mm

Hmotnost

2.8 kg

Životnost

100 000 hodin

Materiál

kov

Země původu

Vyvinuto v Česku, vyrobeno v Číně

Certifikáty

CE, FCC, RoHS

 

Balení: Blight panel, napájecí kabel, propojovací kabel (panely PRO zle mezi sebou propojit), ochranné brýle, uživatelský manuál

Pozor:

Zdroj extrémního světla. Nedívejte se přímo do zapnutého zdroje. Při terapii používejte ochranné brýle. IR diody vydávají pouze jemné viditelné záření. Panel není voděodolný.

* slovo zánět se nesmí používat.

Produkty Blight mají certifikace CE, FCC, RoHS, nejsou však registrovány jako zdravotnická zařízení. Neslouží k diagnostice, léčbě a prevenci jakýchkoliv nemocí. Nenahrazují klasickou léčbu. Při zdravotních potížích vždy vyhledejte pomoc kvalifikovaného lékaře. Použité studie jsou zdrojem informací, nikoliv návodem k léčbě. 

Zdroje:

1) SLOAN, Mark. Red Light Therapy: Miracle Medicine. 2019. ISBN 9780994741868.

2) WUNSCH, Alexander. A Controlled Trial to Determine the Efficacy of Red and Near-Infrared Light Treatment in Patient Satisfaction, Reduction of Fine Lines, Wrinkles, Skin Roughness, and Intradermal Collagen Density Increase [online]. 2014 [cit. 2020-12-30]. Dostupné z: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3926176/

3) WHITTEN, Ari. The Ultimate Guide To Red Light Therapy: How to Use Red and Near-Infrared Light Therapy for Anti-Aging, Fat Loss, Muscle Gain, Performance Enhancement, and Brain Optimization. 2018. ISBN 9781721762828. 

 

 

 

Terapie červeným světlem Blight panely

Terapie červeným světlem: S čím může pomoci?

5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TJ Avatar autora | 11.1.2023
Účinky mile překvapily a navíc teď přes zimu je to ráno skvělé nastartování.
VH Avatar autora Veronika Halusková (Administrátor) 12.1.2023
Dobrý den, děkujeme za Vaše doporučení. Velmi si toho vážíme. :) Za celý tým přeji hodně zdraví! Veronika.
5
JB Avatar autora | 27.11.2022
Používám hlavně na podzim a během zimy každé ráno. Doporučuji, parádní věcička.
VH Avatar autora Veronika Halusková (Administrátor) 2.12.2022
Dobrý den Jano, děkujeme za pětihvězdičkové hodnocení. :) S pozdravem, Veronika.
5
J Avatar autora | 7.7.2022
S panelem jsem spokojený, zvlášť na podzim to je skvělé.
VH Avatar autora Veronika Halusková (Administrátor) 8.7.2022
Dobrý den, moc děkujeme za hodnocení panelu, máme radost, že jste spokojený. Přeji hezký zbytek dne a hodně zdraví. :) Veronika
5
J Avatar autora | 24.5.2022
Výborný výkon, splňuje přesně to, co slibuje
VH Avatar autora Veronika Halusková (Administrátor) 25.5.2022
Dobrý den Jiří, děkujeme za hodnocení, velmi si toho vážíme a těší náš, že jste s panelem spokojený. :) Krásný den, Veronika.
5
V Avatar autora | 28.10.2021
Fakt dobrý, jsem spokojen, tento výkon mě stačí.
5
RH Avatar autora | 2.9.2021
Spokojenost! Na podzim neocenitelná věc.
5
KJ Avatar autora | 8.4.2021
Super věc, při regeneraci to nejlepší, co si můžete dopřát. Jen škoda, že jsem si nekoupil rovnou ten velkej.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

blight-logoSvětlo je pro naše zdraví naprosto nepostradatelnou potřebou. Stejně jako může být světlo lékem, tak se při špatném načasování může stát i jedem. A proto jsme pro vás vyvinuli světelné produkty Blight, které vám pomohou se synchronizací vašich bilogických hodin, regenerací a celkovou podporou zdraví. Světelná terapie s optimálním světelným tokem a načasováním přinese do vašeho života energii, stabilitu a bude mít pozitivní dopad na vaši duševní i fyzickou kondici. Mezi našimi produkty můžete najít chytré biodynamické osvětlení, světelnou terapii červeným světlem nebo pokrokovou světelnou technologii pro dentální péči. Značka Blight spadá do rodiny BrainMarket stejně jako BrainMax nebo Wellmax a soustředí se na vývoj a produkci vysoce kvalitních produktů.