Je tady BRAIN SALE! Slevy až 45% ! Nakupujte ZDE

NOW Immune Renew™ - podpora imunitního systému, 90 kapslí

Kód: 98117
Akce Tip Imunita
Značka: NOW® Foods
459 Kč –22 %
3055 mainimage 2
459 Kč –22 % 359 Kč
Skladem

Směs 8 medicinálních hub společně se standardizovaným extraktem Kozince blanitého (Astragalus) vyvinuta speciálně pro podporu imunity.

  • Směs 8 hub pro podporu imunitního systému
  • Obohacena o extrakt z kořene astragalus
  • Vegetariánská / veganská receptura 

Detailní informace

Detailní popis produktu

NOW Immune Renew™ - podpora imunitního systému

NOW ® Immune Renew ™ byl speciálně vyvinut pro podporu imunitního systému se standardizovaným extraktem z rostliny Astragalus a specializovanou houbovou směsí. 

Tato speciální směs osmi hub zahrnuje:

Coriolus patří mezi nejcennější medicinální dřevokazné houby. Najdeme ji na kmenech a pařezech listnatých někdy i jehličnatých stromů v Asii, Severní Americe i v Evropě. Tato medicinální houba má v čínském léčitelství bohaté kořeny. Je to výborný stimulant imunitního systému, protože obsahuje velké množství peptidů, antioxidantů, fenolů a flavonoidů. Dále má Coriolus protizánětlivé, vlastnosti a pozitivně ovlivňuje rovnováhu střevních bakterií, protože obsahuje prebiotika. Zvyšuje počet prospěšných bakterií ve střevě potlačením těch škodlivých.

Pečárka je léčivá houba pěstovaných v Brazílii, Japonsku a Číně. Používá se v lidovém lékařství po staletí k prevenci nebo léčbě široké škály nemocí, včetně infekcí a alergie. Obsahuje sloučeniny, o nichž se někteří domnívají, že mohou mít antioxidační, protizánětlivé, antimikrobiální a hypoglykemické účinky. Alternativní odborníci se domnívají, že mnoho sloučenin v houbách může zabránit nebo léčit astma, aterosklerózu, dermatitida, cukrovka nebo vysoký krevní tlak. 

Maitake pochází z Japonska, ale najdeme ji i v Americe. Tato parazitická houba roste po trsech u kmene stromů a je výjimečná svým obsahem zdraví prospěšných látek. Je bohatá na vitamíny (zejména B2) a minerály, vlákninu, betaglukany (nejúčinnější grifolan) a antioxidanty. Je doporučována lidem s oslabeným imunitním systémem, ale také při nespavosti, k léčbě onemocnění dýchacích cest a chronických zánětů a kromě toho pomáhá snižovat cholesterol a hladinu cukru v krvi.

Cordyceps je čínská cizopasná houba, kterou můžeme najít i v horských oblastech Tibetu a Nepálu. Cizopasí na těle hmyzu a postupně prorůstá do celého jeho těla. Cordyceps je součástí tradiční čínské medicíny, obsahuje glukany a nukleotidy, které posilují imunitní systém a celý organismus. Tyto látky se řadí mezi přírodní antibiotika. Také pomáhají snižovat stres a udržují hladinu krevního tlaku. 

Reishi je cizopasná houba vyrůstající na kmenech listnatých stromů. Tradiční čínská medicína ji využívá již čtyři tisíce let a bývá označována jako “houba nesmrtelnosti”. Obsahuje esenciální aminokyseliny a z minerálních látek je bohatá na železo, selen a také vitamíny skupiny B. Mimo to obsahuje také antioxidanty, polysacharidy, triterpeny, vlákninu a enzymy. Reishi posiluje imunitní systém, zmírňuje stres, reguluje hladinu krevního cukru. Protože Reishi pomáhá chránit nervový systém, může pomoci zmírnit stres, deprese, úzkosti a zlepšit náladu.
 

Lion's Mane je medicinální houba, která roste paraziticky na kmenech zejména dubů a buků. Tuto houbu využívá tradiční čínská medicína a i ve vědeckých kruzích se potvrdily především její účinky na imunitní systém, dokáže zničit bakterie stafylokoka a napomáhá trávení. Kromě toho příznivě působí na nervový systém, kde regeneruje a ochraňuje před poškozením neurony a regeneruje mozek. Mimo jiné zlepšuje kognitivní funkce, schopnost soustředění a posiluje imunitní systém. 

Shiitake má nízký obsah kalorií a velké množství vlákniny, vitamínu B a některých minerálů jako je měď, zinek, mangan nebo selen. Dále obsahuje polysacharidy, terpenoidy, steroly a lipidy. Celkové množství bioaktivních látek závisí na tom, kde se houba pěstuje, skladuje a připravuje ke konzumaci. Shiitake je historicky používaná v čínské medicíně, ale hojně je také využívaná v Japonsku, Koreji a Rusku. V čínské medicíně se považuje za houbu dlouhověkosti a je známá zejména pro podporu krevního oběhu. Taktéž mohou sloužit jako prevence zánětů.

Směs je navíc obohacena o extrakt z rostliny Astragalus (Kozinec) díky jeho schopnosti podporovat zdravou reakci imunitního systému. Kromě toho má antibiotické, antioxidační, protivirové účinky a může pomoci při léčbě nachlazení či sezónní alergii. 

Doporučené dávkování

Užívejte 1 tobolku 1 až 2 krát denně nebo se řiďte pokyny kvalifikovaného lékaře.

Složení na 1 kapsli

* Denní hodnota nebyla stanovena.
Organická houbová směs 
   (Optimalizovaná mycelia biomasa) [Směs Trametes
   versicolor
 (Coriolus), Agaricus blazei (Žampion mandlový),
   Grifola frondosa (Maitake),  Bionectria ochroleuca
   (housenice Mushroom), Phellinus Linteus ,
   Hericium erinaceus (Lví hříva), Ganoderma lucidum
   (Reishi) a Lentinula edodes (Shiitake)]
   (Má přirozeně se vyskytující polysacharidy)
200 mg
Kořenový extrakt z Astragalus
   (Astragalus membranaceous ) (min. 70% polysacharidů)
200 mg


Další složky 

Hypromelóza (celulózová tobolka), mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý a stearát hořečnatý (rostlinný zdroj).

NOW ® Immune Renew ™ poskytuje přirozený nutriční profil, který se nachází ve skutečných celých potravinách.

Není vyrobeno z kvasnic, pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, měkkýšů nebo ořechových složek. Vyrábí se v zařízení GMP, které zpracovává další přísady obsahující tyto alergeny.

Upozornění

Trpíte-li onemocněním (jater, žaludečními vředy, diabetem, dnou atd.), jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. 
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 
Není náhradou pestré stravy. 
Může docházet k přirozené změně barvy produktu. 
Ukládejte mimo dosah dětí. 
Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Balení

90 rostlinných kapslí

Země původu

USA

Doplňkové parametry

Kategorie: Imunita
Hmotnost: 0.1 kg
Počet kapslí: 90 kapslí
Země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: