BrainLight Hair Grower, Růst vlasů a podpora při vypadávání vlasů

Kód: 34311
8 999 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Neinvazivní jednoduchá terapie pro podporu růstu a vitality vlasů. BrainLight Hair Grower využívá červené světlo pronikající přímo do vlasových folikul. Podporuje tak výměnu živin a buněčnou energie, což vede ke zlepšení zásobení stávajících vlasů živinami, obnovu zásobování nedostatečně vyživených kořínků (které již nejsou schopné vytvářet viditelné vlasy) a také tvorbu nových vlasů tam, kde již vypadaly. Řídnoucí, slabé nebo tenké vlasy jsou minulostí, stejně jako nadměrné vypadávání.

Dnes existují již tisíce studií o pozitivním účinku červeného světla na zdraví pokožky a antiage. Použití světla ke zlepšení zdraví vlasů tak bylo logickým krokem evoluce, který vám díky více než ročnímu výzkumu přinášíme nyní jako jediní v elegantním, komfortním a diskrétním provedení.

BrainLight Hair Grower vám k viditelnému obnovení vašeho porostu stačí pouze 30 minut denně, 3x za týden. Vše zvládnete jednoduše z pohodlí vašeho domova, kanceláře nebo automobilu bez negativních účinků na zdraví pokožky hlavy. Celá procedura je bezbolestná,  nezvyšuje citlivost pokožky hlavy a nevyužívá žádné zdraví škodlivé látky. Je zajímavá i pro řešení genetických forem vypadávání vlasů (androgenetická alopecie).

Pravidelnou péčí můžete své vlasy nejen posílit, ale také zvrátit jejich vypadávání a akcelerovat opětovný růst.

 

Detailní informace

Rychlá expedice
Rychlá expedice
Produkty máme opravdu skladem.
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Jsme zkušení. Rádi poradíme!
Testujeme, co prodáváme
Testujeme, co prodáváme
Ověřujeme vysokou kvalitu produktů.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 1 500 Kč.

Detailní popis produktu

BrainLight Hair Grower, Růst vlasů a podpora při vypadávání vlasů

Proč vlasy padají? Stres, genetické predispozice, přílišné vystavení chemickým látkám (včetně špatné kosmetiky), léky, špatná výživa nebo těhotenství. Faktorů je více, výsledek však jediný. Řídké a slabé vlasy nebo dokonce jejich úplná ztráta

BrainLight Hair Grower je jednoduché řešení pro muže i ženy. Čepici si stačí nasadit a zapnout. Diody v BrainLight čepici působí z bezprostřední vzdálenosti na vlasy a vlasové folikuly a to obrovskou světelnou energií přesahující hodnotu 200 mW/ cm2. Vyzařované světlo o třech speciálních vlnových délkách 630, 850 a 940 nm stimuluje metabolismus vlasových folikul, což má za následek znovuobnovení růstu vlasů. Během vypadávání ztrácíte vlasy, ale ne vlasové folikuly. V každé vlasové folikule je vlasová cibulka, ze které při dostatku energie a živin vyrostou nové vlasy

Díky tomu může čepice BrainLight při pravidelném a dlouhodobém používání postupně navrátit i již zcela vymizelou kštici. Využili jsme dlouholetého výzkumu červeného světla pro maximální efekt. Kombinace třech vlnových délek světla (jedna v červeném a dvě v infračerveném spektru) zajištuje průnik energie přímo do vlasových folikul, papil i cibulek. Více energie zajistí rychlejší regeneraci a to vede k růstu nových vlasů z dříve spících folikul

 

4
2

Vlasy extra energii potřebují!

Zkombinovali jsme různé mechanizmy účinku pro synergický efekt. Energie pronikající ke kořínkům zrychluje jejich regeneraci tím že nabíjí naše buněčné elektrárny mitochondrie. Mitochondrie vytváření ATP (energii), díky které jednotlivé buňky ve vlasovém folikulu zvýší svou aktivitu včetně rychlosti, kterou se replikují. Zvýší se také produkce kolagenu, který působí jako antioxidant a pomáhá v boji s oxidačním stresem způsobeným volnými radikály. Volné radikály poškozují vlasové folikuly, což přispívá k jejich neschopnosti udržovat vlasy zdravé. Zvýšený obsah kolagenu znamená menší oxidační poškození, které může vést ke zvýšenému růstu vlasů

Zvyšuje se také tvorba nových kapilár, což zlepšuje průtok krve v celé pokožce hlavy a přivádí kyslík a živiny do vlasových folikul. To je pro růst klíčově důležité. Stejně jako odvod metabolického odpadu, který (pokud nefunguje správně) může vést k poškození vlasových folikul. Odvod odpadu je světlem rovněž výrazně urychlen.

Vyzařovaná energie mění běžnou vodu (H2O) v celém těle na 4. skupenství vody H3O2 - EZ vodu. Tato voda má nižší viskozitu a tak může rychleji protékat (ve formě vody, krve i dalších tělních tekutin) našim lymfatickým systémem, což rovněž pomáhá přivádět potřebné živiny a odvádět nežádoucí toxiny.

Zajímáte se o....?

zdraví vlasů

✓ silné a pevné vlasy

zastavení úbytku vlasů

znovuobnovení růstu již ztracených vlasů

✓ výživu vašich vlasů

akceleraci tvorby kolagenu

✓ zdraví pokožky

antiage

2

Jak se čepice používá?

V jednoduchosti je krása. Čepice má jen dvě tlačítka. Jedním se zapíná a volí vlnové délky a druhé slouží k nastavení intenzity. Pokud zmáčknete tlačítko pro zapnutí jednou, nastavíte hlavní mód ve kterém aktivujete všechny 3 vlnové délky. Druhým zmáčknutím můžete vybrat režim, kdy svítí pouze červené světlo a infračervené je vypnuto. Třetí zmáčknutí přepne čepici do čistě infračerveného módu (infračervené záření není viditelné pouhým okem). Doporučujeme používat kombinaci červeného a infračerveného světla. Čtvrté zmáčknutí tlačítka pro zapnutí čepici vypne. Čepice jde nastavit i do módu světelných pulsů a to přidržením tlačítka pro zapnutí po dobu delší než 3 sekundy. Druhé tlačítko (s ozubeným kolečkem) slouží k  měnění režimů: režim nízkého výkonu (50% maximální síly), středního výkonu (75%) a vysokého výkonu (100%). Čepice má integrovaný časovač a automaticky se vypne po 15ti minutové terapii. Nepřekračujte celkovou dobu terapie 30 minut denně. Aby jste viděli viditelný výsledek je nutno dodržovat pravidelnost. Aktivace spících folikul potřebuje čas a samostatný růst vlasů se dělí do několika fází, které nejde urychlit. První významné výsledky se mohou dostavit za dva až tři měsíce pravidelného užívání, pro celkový výsledek je třeba počítat se šesti měsíci užívání.

Čepici zle napájet přes USB například z PC, automobilu, nebo powerbanky (není součástí balení).

Červené a blízké infračervené světlo

Silné a husté vlasy

Růst zcela nových vlasů

STOP řídnoucím vlasům

Tvorba nových kapilár

Více než 50 tisíc studií

V současnosti existuje více než klinických 50 000 studií potvrzujících pozitivní přínosy LLLT terapie. (1)

Specifikace produktu

Počet LED diod

150 ks

Výkon LED diody

0,5 W

Síla záření ve vzdálenosti 0 cm od diody (mW/ cm2)

> 200 mW/ cm2

Vlnové délky a poměr diod

630 + 850 + 940 nm = 1:1:1

Pulsace

10 Hz (volitelné nastavení)

Síla záření ve vzdálenosti 0 cm od diody (mW/ cm2)

> 200 mW/ cm2

Nastavitelné režimy svícení

Ano

Časovač

15 minut

Hmotnost

0,18 kg

Nastavitelná velikost

Ano

Materiál

Tkanina a plast

Země původu

Vyvinuto v Česku, vyrobeno v Číně.

Certifikáty

CE, RoHS

EMF

0 OT

Balení: Hair Grower, napájecí kabel, uživatelský manuál

Pozor:

IR diody vydávají pouze jemné viditelné záření. Čepice není voděodolná. Při terapii je vydáváno zbytkové teplo, které je však velice nízké.

Produkty BrainLight mají certifikace CE, FCC, RoHS, nejsou však registrovány jako zdravotnická zařízení. Neslouží k diagnostice, léčbě a prevenci jakýchkoliv nemocí. Nenahrazují klasickou léčbu. Při zdravotních potížích vždy vyhledejte pomoc kvalifikovaného lékaře. Použité studie jsou zdrojem informací, nikoliv návodem k léčbě. 

Zdroje:

1) SLOAN, Mark. Red Light Therapy: Miracle Medicine. 2019. ISBN 9780994741868.

Terapie červeným světlem Blight panely

Terapie červeným světlem: S čím může pomoci?

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
5
H Avatar autora | 5.9.2023
Pouzivame s manzelem denne 30min, manžel vidi změny po cca 20dnech pouzivani. Mensi vlasky zacinaji rust lepe, budeme pokračovat, doporucuji!
VH Avatar autora Veronika Halusková (Administrátor) 5.9.2023
Dobrý den, mockrát děkujeme. Máme radost, že slavíte první úspěchy. :) Přeji krásný den, Veronika.
1
EV Avatar autora | 17.7.2023
Produkt mi uplne "spalil" vlasy a pokozku. Poslala jsem zadost o vraceni penez. Snad se vse vyresi k me spokojenosti.
VH Avatar autora Veronika Halusková (Administrátor) 18.7.2023
Dobrý den Evo, děkujeme za zpětnou vazbu. Pokud mohu doporučit, tak ideální je aplikovat ráno nebo večer, červené světlo nevytváří nějaké intenzivní teplo, ale zbytkové teplo spolu s vysokými teplotami může zapříčinit to, co popisujete. Samozřejmě chápu, že jste neměla na mysli přímo spálení, to ani není možné, ale je dobré určitě dodržovat doporučenou dobu používání, vyhnout se používání při vysokých teplotách a pokud máte citlivější pokožku zvolit režim nízkého výkonu. Ke změně režimu slouží druhé tlačítko a slouží k přepínání režimu nízkého výkonu (50% maximální síly), středního výkonu (75%) a vysokého výkonu (100%). Každopádně se omlouvám a kolegyně Vás bude telefonicky kontaktovat, aby se vše vyřešilo k Vaší spokojenosti. :) Krásný den, Veronika.
5
V Avatar autora | 18.4.2023
Doporučuji! Vždy jsem měla problém s růstem vlasů maximální délka po ramena pak se růst zastavil, po půl roce používání čepice vlasy vyrostly pod lopatky. Aji kvalita vlasů je lepší a méně padají.
VH Avatar autora Veronika Halusková (Administrátor) 19.4.2023
Dobrý den, moc děkujeme za doporučení. Pokud byste se chtěla podělit s výsledky nebo potřebovala s něčím poradit, napište mi prosím na email haluskova@brainmarket.cz . :) Krásný den, Veronika.
5
A Avatar autora | 13.12.2022
Dobrý deň, mám otázku k recenzentke, pani Dagmar - ako často Váš manžel čiapku používa? Používa pulsing mode (blikajúce svetlá), alebo constant mode (bez blikania)? V akej intenzite výkonu (50%, 75%, alebo 100%)? Môžete niekde nahrať fotky pred a průběh, kde by si to záujemcovia mali možnosť pozrieť? Ďakujem
VH Avatar autora Veronika Halusková (Administrátor) 16.12.2022
Dobrý den Andreji, děkujeme za komentář. Plánujeme do produktu přidat fotky, zákazníků, které se k nám dostanou, ať můžete porovnat. Doporučujeme používat 3 krát týdně po 30 minutách. Po dobu 2-3 měsíců, kdy jsou viditelné výsledky. Kdybyste měl bližší dotazy, napište mi prosím na email haluskova@brainmarket.cz .
5
D Avatar autora | 13.12.2022
Koupila jsem čapku manželovi (60 let), měl již vlasové "průhledy". Po cca jeden a půl měsíci mu na prázdných místech dorůstají desítky cca centimetrových vlásků. Ne všechno asi doroste, (dlouho nečinné kořínky se prý již probudit nedají) ale průhledy jsou rozhodně menší. Mám vyfoceno "před" a průběh a je to opravdu znát. Byli jsme trochu skeptičtí a kdyby to nebyly mé vlastní fotky, myslela bych si, že je to podfuk. :) Uvidíme ještě za měsíc a pak také, jak dlouho to vydrží. Ale za mě zatím - vřele doporučuji.
VH Avatar autora Veronika Halusková (Administrátor) 16.12.2022
Dobrý den Dagmar, děkujeme za hezkou recenzi, máme radost, že manželovi pomáhá. Přejeme krásný den a hodně zdraví! Veronika.
5
M Avatar autora | 7.7.2022
Kupoval jsem otci, kterého to trápilo a nyní to je tři měsíce a je to znát.
VH Avatar autora Veronika Halusková (Administrátor) 8.7.2022
Dobrý den, moc děkujeme za hodnocení a za celý tým BrainMarketu přeji krásný den, Veronika.
Nevyplňujte toto pole:
A Avatar autora otázka k recenzii 13.12.2022 20:53
Dobrý deň, mám otázku k recenzentke, pani Dagmar - ako často Váš manžel čiapku používa? Používa pulsing mode (blikajúce svetlá), alebo constant mode (bez blikania)? V akej intenzite výkonu (50%, 75%, alebo 100%)? Môžete niekde nahrať fotky pred a průběh, kde by si to záujemcovia mali možnosť pozrieť? Ďakujem
Odpovědět

Světlo je pro naše zdraví naprosto nepostradatelnou potřebou. Stejně jako může být světlo lékem, tak se při špatném načasování může stát i jedem. A proto jsme pro vás vyvinuli světelné produkty BrainLight, které vám pomohou se synchronizací vašich bilogických hodinregenerací a celkovou podporou zdraví. Světelná terapie s optimálním světelným tokem a načasováním přinese do vašeho života energiistabilitu a bude mít pozitivní dopad na vaši duševní i fyzickou kondici. Mezi našimi produkty můžete najít chytré biodynamické osvětlenísvětelnou terapii červeným světlem nebo pokrokovou světelnou technologii pro dentální péči. Značka BrainLight spadá do rodiny BrainMarket stejně jako BrainMax nebo Wellmax a soustředí se na vývoj a produkci vysoce kvalitních produktů.