Osobní váha Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

Kód: 26790
699 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Chytrá osobní váha s vysokou přesností měření hmotnosti, včetně analýzy třinácti tělesných datmezi které patří například složení těla, poměr tuků a svalstva v těle, hmotnost kostí, BMI apod. Nově tato váha dokáže změřit poměr bílkovin v těle, porovná váš stav s ideální hmotností a také změří tělesný věk. Měří s přesností na 50g. Pro přenos dat s chytrými přístroji se systémy jako je iOS a Android využívá Bluetooth 5.0.

Detailní informace

Rychlá expedice
Rychlá expedice
Produkty máme opravdu skladem.
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Jsme zkušení. Rádi poradíme!
Testujeme, co prodáváme
Testujeme, co prodáváme
Ověřujeme vysokou kvalitu produktů.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 1 500 Kč.

Detailní popis produktu

Osobní váha Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

Může vaše stará váha číst množství tělesného tuku nebo kostní hmoty? Pokud vám tedy záleží jen na tom, kolik vážíte, určitě to nepotřebujete. Ale pokud chcete pochopit složení vašeho těla a tak stanovit tu pravou péči pro vás a pro dosažení vašich cílů, určitě jsou to základní parametry, které budete potřebovat vědět.

Vysoce přesný BIA čip zvládne zpracovat 13 různých údajů:

 • Váha
 • BMI
 • Procento tělesného tuku
 • Svalová hmota
 • Tělesná voda
 • Bílkoviny
 • Hodnota viscerálního tuku
 • Bazální metabolismus
 • Kostní hmota
 • Fyzický věk
 • Ideální váha
 • Tělesný typ
 • Zdravotní skóre

Luxusní design

Pokud potřebujete váhu, která bude i dobře vypadat, jste na správné cestě! Xiaomi Mi body Body Composition Scale 2 je štíhlého minimalistického designu. Její rozměry jsou 300 × 300 × 25 mm a hmotnost činí pouhých 1,7 kg. LCD displej je velmi dobře čitelný.

Hmotnost nerovná se tloušťka

Obvykle používáme hmotnost jako jediné kritérium pro stanovení tělesné hmotnosti člověka, ale to není přesné. Při stejné hmotnosti je objem tuku třikrát větší než svalový objem. Proto, i když je hmotnost stejná, lidé s příliš velkým množstvím tuku jsou obéznější. Poměr tělesného tuku je tedy standardem pro posuzování váhy při hubnutí. Přesná a komplexní stupnice tělesného tuku vám pomůže lépe porozumět svému tělu.

Přesnější měření

Senzor z manganové oceli ve tvaru písmene G dokáže zaznamenat změnu tělesné hmotností již od 50 g. Měření tělesného tuku je tak ještě přesnější. Váha podporuje tři jednotky: kilogramy, libry a jin.

Dynamické vážení, statické měření

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 dokáže inteligentně přepínat mezi dynamickým a statickým režimem vážení, díky tomu může zaznamenat hmotnost už od 100 g. Kromě vážení v dynamickém režimu můžete vážit ve statickém režimu například zeleninu, ovoce, balíky nebo další položky. 

Klíčové vlastnosti

Vysoce přesný senzor každý den snímá fyzické změny. Automaticky rozpozná členy rodiny na základě údajů o těle - podpora až 16 různých členů, se kterými může sdílet aktuální dat. Možnost nastavení režimu hosta, aby I ostatní lidé mohli váhu využívat a získat data měření, ovšem bez zanechání jakýchkoli stop. Skrytá LED display, který poskytuje jasný obraz. Hladké a jemné zaoblené rohy, čímž se snižuje poškození hrbolů. Využití Bluetooth 5.0 s nízkou spotřebou energie, přenos dat je rychlejší a stabilnější. Kromě tělesné hmotnosti poskytne také realistický obrázek o vašem zdraví a kondici, celkem měří 13 tělesných dat, mezi které patří například: složení těla, poměr tuků a svalstva v těle, hmotnost kostí, BMI apod. Nově váha dokáže změřit i poměr bílkovin v těle, porovná váš stav s ideální hmotností a také změří tělesný věk. Měří s přesností na 50g - lze využívat i v kuchyni k vážení ovoce, zeleniny, balení apod. Body Balance test - testování rovnováhy uživatele.

Specifikace

Materiál: Tvrzené sklo + ABS
Výdrž Baterie: až 240 dní
Displej: LED
Hmotnost produktu: 1,7 kg
Hmotnost balení: 2,1 kg
Velikost produktu (D x Š x V): 30,00 x 30,00 x 2,50 cm
Velikost balení (D x Š x V): 30,50 x 30,50 x 4,20 cm
Pracovní teplota: 0 - 40 ° C
Rozsah vážení: 100 g - 150 kg
Bezdrátové připojení: Bluetooth 5.0, zpětně kompatibilní
Napájení: 4 x AAA (není součástí balení)
Kompatibilita: Android 4.4, iOS 8.0 a novější
 

Aplikace pro telefon je plně v ČESKÉM JAZYCE.

Aplikace Mi Fit ke staženi zde: Android / iOS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Xiaomi je čínský výrobce smartphonů a spotřební elektroniky, založený v roce 2010. Za svoji relativně krátkou existenci se dostala na stejnou hodnotu, jako má třeba Lenovo. Má velmi věrnou fanouškovskou základnu, kteoru reflektuje i její slogan Just for Fans.