Lucie Poppelová

Lucie Poppelová

Ukazuji svým klientům, že sport a zdraví lifestyle není o odříkání, ale stane se oblíbenou součástí našeho dennodenního života, když objevíme krásu a potenciál lidského těla. Jsem osobní trenér s individuálním přístupem a pomáhám lidem naleznout zalíbení ve zdravém a kvalitním životním stylu.

Oblíbené produkty

Brýle blokující 100% modrého světla, Swing
BrainMax 2.1 Neurohacker Manifesto
Performance Dark Knight Protein
Performance Elektrolyt Komplex
Performance Magnesium

Recenze

přidáno srpen 2021

@poppelovalucka

Brýle blokující 100% modrého světla, Swing
Spánek je alfa a omega zcela všeho. V dnešní době je avšak jeho kvalita velmi špatně ovlivňována tzv. Modrým světlem, které vychází ze všeho na co pomyslíme (telefon, TV, LED osvětlení atd.). Díky blokování modrého světla umožňujeme tělu vyplavovat melatonin, který je hormonem spánku. Náš spánek se stává kvalitnějším, regenerace je lepší a my se každé ráno cítíme ready na celý den před námi.
přidáno květen 2021

@poppelovalucka

BrainMax Neurohacker Manifesto
Maximální mentální výkon, motivace a koncentrace - kdo by to nechtěl. Baví mě pracovní drive, mám ráda překonávání mentálních limitů a naplňuje mě plánovaní nových věcí. Díky Neurohackeru je můj drive o to větší a moje hladovost dokončit zahájenou práci nikdy nekončí.
přidáno březen 2022

@poppelovalucka

Performance Dark Knight Protein
V dnešní době je velmi složité najít kvalitní protein s dobrým složením. Dark Knight protein od BrainMax obsahuje nativní syrovátka, kvalitní kolostrum, hydrolyzovaný kolagen, peruánské kakao a extrakty z ashwagandy. Tato kombinace je výborná nejen na doplnění bílkovin po náročném tréninku, ale pomáhá také s hormonální rovnováhou, obnovou pojivých tkání a boji proti snížené imunitě. Za mě jeden z nejlepších, ne-li nejlepší protein, který jsem kdy zkoušela.
přidáno listopad 2021

@poppelovalucka

Performace Elektrolyt komplex
Za dobu 5 let, které jsem věnovala silovému a kondičnímu tréninku jsem vyzkoušela mnoho intra-workout drinků. Žádný avšak nepřinesl očekávané ovoce. Před 2 roky jsem narazila na Elektrolyt komplex, který se stal mým každodenním pomocníkem při tréninku jakéhokoliv typu. Díky elektrolytům mám na tréninku mnohem více energie, svaly se mi neunaví tak rychle a jsem schopna překonávat větší silové a výkonnostní výzvy.
přidáno září 2021

@poppelovalucka

Performace Magnesium
Magnesium je jeden ze suplementů, které by rozhodně neměl u nás doma chybět. Moje nejoblíbenější forma magnesia je magnesium bisglycinát. Tuto formu magnesia doplňuji na pravidelné bázi po tréninku. Bisglycinátová forma magnesia nám pomůže nejen s lepší regenerací, ale hlavně nám pozitivně působí na zklidnění nervového systému, který je po tréninku narušený.