Spánek je král! Brýle na blokaci modrého světla a masky na spaní v 30 % AKCI! Nakupujte ZDE

Vše o adrenální únavě - Oživte svou energii, posilte imunitu a zlepšete koncentraci pro šťastný život bez stresu - Maggie Luther

Kód: 655297
339 Kč
Skladem (> 5 ks)

V dnešní zaneprázdněné společnosti je snadné se vyčerpat. Dlouhá pracovní doba, domácí a rodinné povinnosti a každodenní stres mohou u každého vyvolat pocit únavy. A když se k tomu přidají problémy ve vztahu, vážné onemocnění nebo rodinná krize a záplava hormonů souvisejících se stresem, může to některé z nás přivést do stavu neustálé únavy, známé jako adrenální únava.

TIP: vyzkoušejte BrainMax 1.5 Adaptogenic Hegemony!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vše o adrenální únavě - Oživte svou energii, posilte imunitu a zlepšete koncentraci pro šťastný život bez stresu - Maggie Luther

V dnešní zaneprázdněné společnosti je snadné se vyčerpat.

Příčiny adrenální únavy

Dlouhá pracovní doba, domácí a rodinné povinnosti a každodenní stres mohou u každého vyvolat pocit únavy. A když se k tomu přidají problémy ve vztahu, vážné onemocnění nebo rodinná krize a záplava hormonů souvisejících se stresem, může to některé z nás přivést do stavu neustálé únavy, známé jako adrenální únava.

V knize najdete více než 130 receptů

Kniha Vše o adrenální únavě nabízí plán přirozeného životního stylu, který vám pomůže odhalit symptomy, zklidnit nadledviny a obnovit hladinu energie. Najdete zde více než 130 receptů s nízkým obsahem cukru, které pomáhají adrenální únavu zvrátit.

Vraťte tělo do stavu rovnováhy a zdraví

Díky informacím a technikám uvedeným v této knize si budete moci sestavit výživový plán na míru, který zaručí návrat vašeho těla do stavu rovnováhy a zdraví.

 

Název původní knihy: Everything Guide to Adrenal Fatigue

Počet stránek: 288

Vazba: brožovaná

ISBN: 978-80-7554-311-0

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: