Rychlá expedice
Rychlá expedice
Produkty máme opravdu skladem.
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Jsme zkušení. Rádi poradíme!
Testujeme, co prodáváme
Testujeme, co prodáváme
Ověřujeme vysokou kvalitu produktů.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 1 500 Kč.
💙 Nejoblíbenější produkty
sampon na mastne vlasy JPG
249 Kč
41928
Novinky
yerba mate guarana & acai
Novinka Tip
279 Kč
49018
alpha gpc with uridine 47622
Akční zboží
patchamama
Akce Výprodej
29 Kč –55 %
13 Kč
43050

První Gamechanger e-shop pro zdravý životní styl v ČR

O nás

Již 6 let se staráme o to, abyste na BrainMarketu vždy našli nejlepší řešení pro vaše zdraví v podobě produktů postavených na nejnovějších vědeckých poznatcích a hlavně v nejvyšší kvalitě.

Je to už 9 let, co přišel na trh první BrainMax a od té doby si našel cestu k tisícům spokojených zákazníků v několika evropských zemích. Přinášíme na trh doplňky stravy, potraviny a kosmetiku v nejvyšší organické kvalitě a dbáme přitom na ekologii i etiku podnikání. Zákazník je pro nás středobod vesmíru, proto vždy a rychle vyřešíme všechny vaše přání k vaší spokojenosti. Neschováváme se za fráze o kvalitě. My kvalitu děláme! Protože zdraví je nejcennější vítězství!
O nás

Poslední komentáře

VH Avatar autora

BrainMax Men Multivitamin, multivitamín pro muže, 90 rostlinných kapslí

Veronika Halusková | 4.3.2024 |
Lze užívat dlouhodobě, nepřetržitě?
Dobrý den, ano lze jej užívat dlouhodobě, není potřeba dělat pauzu. :) Přeji pěkný den, Veronika.
VH Avatar autora

BrainMax Omega 3, Olej z tresčích jater, citrón, 24 dávek, 240 ml

Veronika Halusková | 3.3.2024
Dobrý den, bohužel toto se může stát ve chvíli, kdy dojde o vrácení zboží zákazníkem nebo nevyzvednutý balíček. V tom okamžiku systém naskladní ten jeden kus a Vám přijde email o naskladnění. Tím, že spoustu zákazníků má nastaveno sledování produktu, může si ho někdo rychlejší v tu chvíli vložit do objednávky. Každopádně oleje budou neskladněny v druhé polovině března, pokud byste nechtěl čekat, můžete se podívat na tento veganský https://www.brainmarket.cz/brainmax/brainmax-vegan-omega-275-ml/ . Jde o výborný olej z mořských řas. Pokud bych Vám nějak mohla pomoci, napište mi prosím email, ráda Vám pomohu. Krásný den, Veronika.
VH Avatar autora

BrainMax Pure Cordyceps prášek BIO, 100g

Veronika Halusková | 3.3.2024
Dobrý den, jelikož má Cordyceps lehce stimulační účinky, tak to je možné, nicméně pokud Vám to nepůsobí potíže (v případě, že vám u toho není nevolno) nebála bych se toho. :) Přeji hezký den, Veronika.
VH Avatar autora

Performance Protein Čokoláda 1000g

Veronika Halusková | 2.3.2024 |
Upgrade
Dobrý den, nejedná o prošlý nebo závadný produkt, jen jsme v poslední době začali vyrábět protein sami a přestože bylo zachováno složení, můžete pocítit lehce jinou chuť. :) Pokud bych Vám mohla nějak poradit, napište mi prosím na email a ráda Vám pomohu. Přeji hezký den, Veronika.