Ultimátní preworkout combo Dagger a NeuroHacker

TEST0STERON a RŮSTOVÝ HORMON = 2 hormony pro maximalizaci vašeho potenciálu

Předtréninková kombinace Dagger a NeuroHacker je vhodná pro optimalizaci nejdůležitějších hormonů sportovců, test0steronu a růstového hormonu (GH, nebo HGH). Tyto dva hormony jsou základními hráči řídícími anabolické procesy v těle.

Růstový hormon a test0steron jsou klíčovými hráči při tvorbě svalstva, spalování tuků a regeneraci všech tkání.

BrainMax 3.0 Anabolic dagger je díky svému složení skvělou volbou pro zvýšení tvorby vlastního test0steronu. Díky obsahu superlátek Macy a Tribulusu efektivně stimuluje náš hormonální systém a aktivuje produkci vlastního test0steronu. Ten následně vede ke zvýšení fyzické i psychické houževnatosti, vyšší síle a výbušnosti při tréninku, větší chuti do tréninku a také daleko lepší regeneraci. Test0steron je hormon síly a mužského mládí! A jako bonus zvyšuje sexuální sílu a chuť na sex!

predtreninkova_suplementace_Infografika_Instagram_BrainMarket-min

Dalšími výhodami Anabolic Daggeru a jeho užívání jsou skvělá pumpa při tréninku(díky citrulin malátu) a téměř okamžité zvýšení tvrdosti svalstva. A když pominu trénink, díky obsahu využitelné formy zinku, vitamínu D3, ženšenu a pískavici je Dagger také pomocníkem pro váš imunitní systém.

Proč chtějí nejen sportovci zvyšovat hladinu růstového hormonu?

Růstový hormon je v našem těle produkovaný v hypofýze (část mozku) a je velice důležitý pro růst, regeneraci a reprodukci buněkRůstový hormon stimuluje metabolické procesy v buňkáchStimuluje játra k produkci inzulínu, který produkuje buňky chrupavky (chondrocyty). Hraje tedy důležitou roli v růstu kostí, orgánů a svalových tkání.

"Růsťák" pomáhá udržovat, budovat a opravovat zdravou tkáň v mozku i dalších orgánechTento hormon může pomoci urychlit hojení po úrazu a regenerovat svalovou tkáň po cvičeníDíky tomu pomáhá budovat svalovou hmotu, podporuje metabolismus a spalování tuků.

Růstový hormon sportovcům pomáhá při zotaveních při zranění, protože zlepšuje syntézu kolagenu, který je klíčovým hráčem pro zesílení chrupavek, kostí, šlach a vazů. Tedy partií, které jsou u sportu nejvíce namáhané. Díky syntéze kolagenu ho užívají i lidé v showbyzynysu, neboť prospívá kvalitě a vzhledu pokožky, jinými slovy by se dalo říci, že zpomaluje stárnutí. I přestože je je výzkum zatím omezený, v kuloárech bývá někdy přezdívaný elixírem mládí.

Alpha GPC může zvýšit hladinu růstového hormonu až o 60% při užívání před tréninkem 

Bylo zjištěno, že Alpha GPC zvyšuje energii a sílu, protože pomáhá s regenerací svalů po cvičení [1]. Její užívání je také spojováno se zvýšením produkce růstového hormonu a s mírným energetickým nabuzením, proto je vhodné užívat jej před cvičením [2]. Existuje studie, kde došlo u kontrolovaných subjektů po fyzické zátěži ke zvýšení produkce růstového hormonu až o 60% [3].

V klinických studiích zaměřených na souvislost mezi užíváním Alpha GPC a zvýšenou hladinou GH byla použita předtréninková dávka 600 mg, proto jsme i my navýšili obsah Alpha GPC v dávce na 750 mg z původních 250 mg!

neurohacker_cz_Instagram_Prispevek

Zvýšení výkonu skrze stimulaci neurotransmiterů = zvýšení motivace a koncentrace

BrainMax Neurohacker obsahuje aktivní formu cholinu, který je prekurzorem jednoho z nejdůležitějších neurotransmiterů (přenašeč vzruchů mezi neurony v mozku) acetylcholinuTen je produkován v temenním laloku mozku a je nezbytně důležitý pro kognitivní funkce, komunikaci mezi neurony, ale také pro nervosvalovou činnost. Samotný cholin je velice důležitý pro zdraví mozku. Stejně jako CDP cholin dokáže i Alpha GPC zvyšovat cholin přímo v mozku. 

Více informací o Alpha GPC včetně studií zjistíte v článku 10 nootropik pro zvýšení mentálního výkonu a zlepšení zdraví mozku.

ultimatni_preworkout_combo_CZ_Infografika_Instagram_BrainMarket

Pokud chcete zvýšit svůj výkon, imunitu, libido a zlepšit kognitivní funkce, vybrali jste si dobře. Tato akce je jedinečná a je tady jen pro ty, kteří chtějí maximalizovat svůj potenciál a být nejlepší nejen v posilovně, ale i mimo ní.

 Matěj Veselý

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět na mail korektura@brainmarket.cz. Děkujeme!