Rychlá expedice
Rychlá expedice
Produkty máme opravdu skladem.
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Jsme zkušení. Rádi poradíme!
Testujeme, co prodáváme
Testujeme, co prodáváme
Ověřujeme vysokou kvalitu produktů.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 1 500 Kč.
💙 Nejoblíbenější produkty
sampon na mastne vlasy JPG
249 Kč
41928
Novinky
yerba mate guarana & acai
Novinka Tip
279 Kč
49018
Akční zboží
patchamama
Akce Výprodej
29 Kč –55 %
13 Kč
43050

První Gamechanger e-shop pro zdravý životní styl v ČR

O nás

Již 6 let se staráme o to, abyste na BrainMarketu vždy našli nejlepší řešení pro vaše zdraví v podobě produktů postavených na nejnovějších vědeckých poznatcích a hlavně v nejvyšší kvalitě.

Je to už 9 let, co přišel na trh první BrainMax a od té doby si našel cestu k tisícům spokojených zákazníků v několika evropských zemích. Přinášíme na trh doplňky stravy, potraviny a kosmetiku v nejvyšší organické kvalitě a dbáme přitom na ekologii i etiku podnikání. Zákazník je pro nás středobod vesmíru, proto vždy a rychle vyřešíme všechny vaše přání k vaší spokojenosti. Neschováváme se za fráze o kvalitě. My kvalitu děláme! Protože zdraví je nejcennější vítězství!
O nás

Poslední komentáře

VH Avatar autora

Performance Protein Čokoláda 1000g

Veronika Halusková | 2.3.2024 |
Upgrade
Dobrý den, nejedná o prošlý nebo závadný produkt, jen jsme v poslední době začali vyrábět protein sami a přestože bylo zachováno složení, můžete pocítit lehce jinou chuť. :) Pokud bych Vám mohla nějak poradit, napište mi prosím na email a ráda Vám pomohu. Přeji hezký den, Veronika.
VH Avatar autora

BrainMax Testamento, 120 rostlinných kapslí

Veronika Halusková | 2.3.2024 |
Silná menstruace
Dobrý den, ano Testamento je dobrá volba, osobně bych ještě doporučila železo https://www.brainmarket.cz/brainmax-doplnky-stravy/brainmax-iron-complex--zelezo--25-mg--100-rostlinnych-kapsli/ . Deficit železa bývá častým příznakem silné menstruace. :) Přeji krásný den, Veronika.
VH Avatar autora

BrainMax BIO Ashwagandha (ašvaganda), 660 mg, 100 rostlinných kapslí

Veronika Halusková | 1.3.2024 |
účinky
Dobrý den, moc děkujeme za hezký komentář, ano i extrakt plánujeme, nicméně chtěli jsme mít na výběr, protože někdo dává přednost kořenu před extraktem. :) Přeji pěkný den, Veronika.
VH Avatar autora

BrainMax Vitamin D3 & K2, D3 5000 IU / K2 jako MK7 all-trans K2VITAL®DELTA 150 mcg, 100 rostlinných kapslí

Veronika Halusková | 29.2.2024 |
Dávkování
Dobrý den, ano krátkodobě, při velkém deficitu určitě můžete. Důležité užívat s jídlem s tuky pro absorpci. Při takových dávkách se musí užívat vitamin k2. Proto jsme k d3 přidali k2 od norské firmy Kappa, jejichž k2 je nejpotentnejsi na trhu a jejich produkt má za sebou nejvíce klinickych studii o prospěšnosti. Přeji krásný den, Veronika.