Rychlá expedice
Rychlá expedice
Produkty máme opravdu skladem.
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Jsme zkušení. Rádi poradíme!
Testujeme, co prodáváme
Testujeme, co prodáváme
Ověřujeme vysokou kvalitu produktů.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 1 500 Kč.
💙 Nejoblíbenější produkty
sampon na mastne vlasy JPG
249 Kč
41928
Novinky
yerba mate guarana & acai
Novinka Tip
279 Kč
49018
Akční zboží
patchamama
Akce Výprodej
29 Kč –55 %
13 Kč
43050

První Gamechanger e-shop pro zdravý životní styl v ČR

O nás

Již 6 let se staráme o to, abyste na BrainMarketu vždy našli nejlepší řešení pro vaše zdraví v podobě produktů postavených na nejnovějších vědeckých poznatcích a hlavně v nejvyšší kvalitě.

Je to už 9 let, co přišel na trh první BrainMax a od té doby si našel cestu k tisícům spokojených zákazníků v několika evropských zemích. Přinášíme na trh doplňky stravy, potraviny a kosmetiku v nejvyšší organické kvalitě a dbáme přitom na ekologii i etiku podnikání. Zákazník je pro nás středobod vesmíru, proto vždy a rychle vyřešíme všechny vaše přání k vaší spokojenosti. Neschováváme se za fráze o kvalitě. My kvalitu děláme! Protože zdraví je nejcennější vítězství!
O nás

Poslední komentáře

VH Avatar autora

BrainMax Vitamin D3 & K2, D3 5000 IU / K2 jako MK7 all-trans K2VITAL®DELTA 150 mcg, 100 rostlinných kapslí

Veronika Halusková | 29.2.2024 |
Dávkování
Dobrý den, ano krátkodobě, při velkém deficitu určitě můžete. Důležité užívat s jídlem s tuky pro absorpci. Při takových dávkách se musí užívat vitamin k2. Proto jsme k d3 přidali k2 od norské firmy Kappa, jejichž k2 je nejpotentnejsi na trhu a jejich produkt má za sebou nejvíce klinickych studii o prospěšnosti. Přeji krásný den, Veronika.
VH Avatar autora

Performance Amino Electrolytes Complex, EAA + Elektrolyty, 600g

Veronika Halusková | 29.2.2024 |
Výživové údaje
Dobrý den, v tabulce výživových hodnot nejsou uvedeny bílkoviny, protože se jedná o volné aminokyseliny, které zatím nejsou ve formě spojeného proteinu, jako je tomu například u klasických proteinů. V takovém případě se uvádí nulové hodnoty. :) Přeji krásný den, Veronika.
VH Avatar autora

BrainMax Women Beauty Bomb, vlasy, nehty, pleť, 90 rostlinných kapslí

Veronika Halusková | 29.2.2024 |
Pleť
Dobrý den, doporučila bych Beauty Bomb a BrainMax Rybí kolagen https://www.brainmarket.cz/brainmax/brainmax-beauty-fish-collagen--morsky-kolagen--250-g/?variantId=51981 . Obojí podpoří pleť a kyselina hyaluronová, kterou rybí kolagen obsahuje, udrží pokožku hydratovanou. :) Pokud máte nějaké specifické potíže s pletí, které mohou souviset s hormony nebo alergiemi, napište mi prosím na email haluskova@brainmarket.cz a určitě na něco přijdeme. :) Krásný den, Veronika.
VH Avatar autora

BrainMax Vegan Omega 3, 2850 mg DHA & EPA, 275 ml

Veronika Halusková | 29.2.2024 |
Vhodné pro děti od 1 roku?
Dobrý den, ano čajová lžička je v pořádku, nicméně je to díky olivovému oleji trošku ostřejší, tak záleží na tom, jak to zvládne chuťově. :) Přeji krásný den, Veronika.