Rychlá expedice
Rychlá expedice
Produkty máme opravdu skladem.
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Jsme zkušení. Rádi poradíme!
Testujeme, co prodáváme
Testujeme, co prodáváme
Ověřujeme vysokou kvalitu produktů.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 1 500 Kč.
💙 Nejoblíbenější produkty
Novinky
Akční zboží
BrainMax pillbox krabička na doplňky stravy
Akce
49 Kč –30 %
34 Kč
1492
neem zubní pasta
Akce
119 Kč –18 %
97 Kč
6452/1270

První Gamechanger e-shop pro zdravý životní styl v ČR

O nás

Již 6 let se staráme o to, abyste na BrainMarketu vždy našli nejlepší řešení pro vaše zdraví v podobě produktů postavených na nejnovějších vědeckých poznatcích a hlavně v nejvyšší kvalitě.

Je to už 9 let, co přišel na trh první BrainMax a od té doby si našel cestu k tisícům spokojených zákazníků v několika evropských zemích. Přinášíme na trh doplňky stravy, potraviny a kosmetiku v nejvyšší organické kvalitě a dbáme přitom na ekologii i etiku podnikání. Zákazník je pro nás středobod vesmíru, proto vždy a rychle vyřešíme všechny vaše přání k vaší spokojenosti. Neschováváme se za fráze o kvalitě. My kvalitu děláme! Protože zdraví je nejcennější vítězství!
O nás

Poslední komentáře

VH Avatar autora

BrainMax Sleep Magnesium, 320 mg, 100 kapslí (Hořčík, GABA, L-theanin, Vitamín B6, šťáva z višně)

Veronika Halusková | 25.4.2024 |
Magnesium pro děti
Dobrý den, ano nicméně pro děti bych doporučila čistý hořčík bisglycinát https://www.brainmarket.cz/brainmax/performance-magnesium-1000-mg-100-tbl/ nebo zde v práškové formě https://www.brainmarket.cz/brainmax/performance-magnesium-powder-550-g/ . :) Přeji pěkný den, Veronika.
VH Avatar autora

NOW True Calm, Podpora uvolnění a relaxace, 90 rostlinných kapslí

Veronika Halusková | 24.4.2024
Dobrý den, užívá se 1-3 kapsle denně, ale jinak mohu doporučit Sleep magnesium, je tam navíc l-theanin a šťáva z višně a dohromady všechny látky působí relaxačně. :) S pozdravem, Veronika.
VH Avatar autora

BrainMax Adaptogenic, 60 rostlinných kapslí

Veronika Halusková | 24.4.2024 |
Kombinace s reishi
Dobrý den, určitě můžete, osobně bych ještě doplnila o vitamín C, acerolu, acai nebo cokoli s obsahem vitamínu C. Může to zlepšit absorpci a biologickou dostupnost polysacharidů a tím i maximalizovat účinky hub na organismus. Pěkný večer, Veronika.
VH Avatar autora

BrainMax MOOD BOOSTER, komplex pro podporu nálady, 90 rostlinných kapslí

Veronika Halusková | 24.4.2024 |
MOOD BOOSTER
Dobrý den, ano užívat může, v případě, že neužívá žádné léky. :) Doporučuji ještě zařadit na pravidelné bázi kapsli hořčíku https://www.brainmarket.cz/brainmax/performance-magnesium-1000-mg-100-tbl/ :) Přeji hodně síly a pokud bych Vám mohla nějak pomoci, napište mi prosím na email haluskova@brainmarket.cz . S pozdravem, Veronika.