Jarrow - novinka z USA pro bi0hackery

Přes 40 let evoluce a práce vedlo k revoluci v bi0hackingu, která se nyní dostává i k nám!

Značka Jarrow Formulas je Kalifornskou značkou nejvyšší kvality. Byla založena v roce 1977 a v současnosti má své věrné zákazníky jak v USA, tak v Mexiku, Kanadě, Anglii, Francii, Japonsku, Singapuru, Číně a dalších více než 15ti zemí a nyní nově díky BrainMarketu i u nás a na Slovensku.

Jarrow Formulas spolupracuje s řadou amerických univerzit na rozsáhlých vědeckých a především klinických studiích s cílem maximalizovat pozitivní biologickou hodnotu svých výrobků a tím i spokojenost těch nejnáročnějších klientů, mezi které se řadí i přední světoví bi0hackeři. Filozofií společnosti je podporovat preventivní péči prostřednictvím výzkumu a vzdělání a cílem poskytnout v oblasti bi0hackingu zatím nepoznanou širokospektrální podporu svými  jedinečnými produkty.

jarrow-clanek-Infografika Instagram BrainMarket

Na BrainMarketu naleznete přes 30 produktů nejvyšší kvality této značky. Můžete očekávat, že brzy sortiment rozšíříme.

Osobní zkušenost:

Mnoho produktů jsem měl možnost na vlastní kůži otestovat a díky jejich vysoké účinnosti bych je zařadil na přední příčky po boku NOW, Viridian nebo Doctor's Best.

Například skvělých výsledků jsem dosáhl s Jarrow Alpha GPC s 300 mg Alpha GPC (L-alfa-glyceryl fosforyl cholin).

Ten v jedné tabletě zajištuje rychlý přísun cholinu skrze hematoencefalickou bariéru, který je prekurzorem acetylcholinu, což je významný neurotransmiter, nezbytně důležitý pro kognitivní funkce a nervosvalovou činnost. Zodpovědný je také za myšlení, paměť jazykové schopnosti a pozornost. Zajímavostí je, že ve vysokých dávkách je používán ke zmírnění příznaků Alzheimerovy či Parkinsonovy choroby.

Alpha GPC navíc přispívá ke zvýšení energie a síly, protože pomáhá s regenerací svalů po cvičení a zvyšuje produkci růstového hormonu, podrobnější informace najdete v našem článku:

10 nootropik pro zvýšení mentálního výkonu a zlepšení zdraví mozku

predtreninkova_suplementace_Infografika_Instagram_BrainMarket-min

Dále musím zmínit Jarrow Adrenal Optimizer.

Adrenální únava je v současnosti tak rozšířený jev, že se tento stav pomalu stává pro řadu lidí běžným stavem, který si ani neuvědomují. Týká se to až 80% populace. Je způsobená chronickým stresem, na který naše nadledvinky nejsou evolučně stavěny. Neustálé vyplavování kortizolu je unaví a náš přirozený kortizolový rytmus se stane nepravidelným. To samé se děje i s produkcí ostatních hormonů. Výsledek je takový, že lidé trpí chronickou únavou a to i přes to, že spí hodně. Jarrow Adrenal Optimizer optimalizuje hladinu kortizolu a ostatních hormonů produkovaných v nadledvinkách a tím snižuje adrenální únavu. Osobně se mi podařilo zkrátit potřebu spánku o cca. hodinu se současným zvýšením mé produktivity v práci, i po ni.

adrenalni-unava-clanek

 

Pokud vás bi0hacking zajímá a chcete neustále posouvat své biologické hranice a stát se lepším a efektivnějším já, posunout se a testovat hranice své i svého mozku, tak by jste rozhodně značku Jarrow Formulas neměli přehlédnout, protože:

Jarrow znamená průlomovou kvalitu...

Jarrow znamená bi0hacking...

Jarrow znamená navýšení genetického potenciálu...

Matěj Veselý

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět na mail korektura@brainmarket.cz. Děkujeme!