BRAIN FRIDAY! 15 % SLEVA na všechny produkty BrainMax, Blight a Wellmax! Nakupte a ušetřete: ZDE

Yogurt of Bulgaria

Snímek obrazovky 2021-06-19 v 12.50.24

Probiotická kosmetika (Lactobacillus Bulgaricus) s růžovým olejem vhodná na všechny typy pleti, zejména na citlivou a problematickou pleť. Kosmetika "YOGHURT OF BULGARIA" je probiotická kosmetika, vyvinutá pro dosažení maximálních blahodárných účinků, zejména na citlivou pleť a celou pokožku, protože obsahuje vysokou koncentraci probiotických (jogurtových) kultur bakterie "Lactobacillus Bulgaricus", přírodní bulharský růžový olej, jiné přírodní oleje a vitamíny. Použití jedinečné kombinace přírodních složek poskytuje expertní péči a obnovu přirozené krásy, vitality, zdraví pleti a celé pokožky.

V přírodě se "Lactobacillus Bulgaricus" nevyskytuje samostatně, ale jen při kyselo-mléčné fermentaci ve spolupráci s jiným druhem bakterie (Streptococcus thermophilus), kde dochází k jejich "spolupráci", která má velký vliv i na ostatní zúčastněné probiotické bakterie, a tím vznikají mimořádně užitečné, silné a ozdravující efekty na organismus člověka: protirakovinné, antibakteriální, detoxikační a imunostimulační. Kosmetika je klinicky testovaná.

Série kosmetiky „YOGHURT OF BULGARIA“ je: bez parabenů a syntetických barviv, bez alkoholu a ropných produktů, bez geneticky modifikovaných organismů.

Žádné produkty značky Yogurt of Bulgaria nebyly nalezeny...