BrainMax 1.5: Překonejte vyčerpání a zvyšte odolnost na stres!

Na náhorních pláních majestátných And, uprostřed Sibiřské tundry, na úpatí Himalájí, v povodí prastarých řek a obecně v odlehlých částech světa, které ještě nestihla zasáhnout lidská ruka, tam všude rostou byliny, které tamní kultury sbírají, suší a připravují z nich nápoje již po tisíce let.

Tyto byliny zvyšovaly houževnatost lidí, kteří je konzumovali a umožňovaly jim lépe se adaptovat na tamní nehostinné povětrnostní podmínky, být zdatnějšími bojovníky nebo lépe čelit nemocem.
 
Během posledních 80ti let se o ně začala zajímat také věda (pojem adaptogen zavedl ruský vědec Lazarev již v roce 1947), která zjistila, že tyto rostliny obsahují chemické látky, které dokáže naše tělo začlenit do svého metabolismu, a tyto látky pak ovlivňují naší imunitu, hormony, neurotransmitery nebo jiné tělesné systémy. 
BrainMax-1-5-adaptogenic-hegemony1

Adaptogenů existuje celá řada, my jsme pro Vás do BrainMaxu 1.5: Adaptogenic Hegemony vybrali pět z nich: 

  1. Rhodiolu roseu
  2. Pravý žen-šen (panax ginseng)
  3. Sibiřský žen-šen
  4. Schisandru čínskou
  5. Lékořici lysou

5 Adaptogenů pro energetický restart, odolnost na stres a zvýšení imunity

Těchto pět adaptogenů působí v vzájemné kombinaci (jejich efekt se vzájemně zesiluje), kdy posilují Vaše nadledviny, hormony i imunitu a tím zvyšují Vaší energii (vyčerpanou hektickým životním stylem), umožňují Vám lépe odolávat stresu (pracovnímu, fyzickému i emočnímu) a zlepšují psychiku (Rhodiola).
 
Extrakt z lékořice zvyšuje citlivost na stresové hormony (takže jich pak tělo produkuje méně), snižuje tuk na břiše a optimalizuje pohlavní hormony.

Kdo účinky BrainMax 1.5 ocení...

Brainmax 1.5 je ideálním doplňkem stravy pro všechny přepracované a vyhořelé pracovníky, studenty a podnikatele, dále lidi s nedostatkem energie a vysoce-vytížené atlety, sportovce a cvičence.
BrainMax 1.5 je zkrátka vhodný pro každého z vás komu se ráno nechce vstávat či ještě hůř, nevzbudi vás ani budík. Pokud se cítíte věčně unavení, i přestože pijete jednu kávu za druhou. Jediné na, co se přes den těšíte je, až si lehnete do postele, jenže když už si do ní večer lehnete, tak neusnete, protože máte naopak příliš mnoho energie.

Pozitivní recenze klientů

BrainMax 1.5 byl černý kůň minulého roku, neboť bylo velmi obtížné vysvětlit jeho účinky, když převážná většina potenciálních klientů ani nevěděla, že trpí únavou nadledvinek. Která se projevuje chronickou únavou. Takovou únavou, ze které se nevyspíte ani, kdybyste spali 10 hodin. A to je jen jeden z mnoha symptomů adrenální únavy - prokletí naší doby. Více o adrenální únavě se můžete dočíst v dalším článku.
I přes tuto informační bariéru si našel stovky spokojených klientů. Jako důkaz přikládáme příklad vytíženého manažera Ondry, který díky BrainMax 1.5 doslova utekl hrobníkovi z lopaty :) A další pozitivní reakce klientů v komentářích.
Vyzkoušejte a zjistíte, že nemusíte pít hektolitry kávy každý den, abyste byli plní elánu a energie.

recenze-brainmax15

recenze-brainamax-adaptogenic

 

 Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět na mail korektura@brainmarket.cz. Děkujeme!